Судове рішення #11567520

Справа №2-1319/2010р.

У Х В А Л А

І М Е Н Е М    У К Р А Ї Н И

30 квітня 2010 року Вишгородський районний суд Київської області у складі:

головуючого                     Рудюка О.Д.

при секретарі                     Пономаренко Д.О.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Вишгороді заяву

про виправлення описки у рішенні Вишгородського районного суду Київської області у справі за позовом відкритого акціонерного товариства «Укртелеком» в особі Київської обласної філії до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості (справа №2-1319/2010р.), -

В С Т А Н О В И В:

   

    У провадженні Вишгородського районного суду Київської області знаходилась цивільна справа за позовом ВАТ «Укртелеком» в особі Київської обласної філії до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості.

Рішенням суду вищезазначений позов було задоволено у повному обсязі. Рішення набрало чинності.

21.04.2010р. до суду надійшла заява представника позивача про виправлення описки у зазначеному рішенні, а саме: виправити резолютивну частину рішення, виклавши перший її абзац у наступній редакції: «Стягнути з ОСОБА_1 на користь відкритого акціонерного товариства «Укртелеком» в особі Київської обласної філії (02098 м. Київ, проспект П.Тичини, 6 р/р 2600169 в Київській регіональній дирекції «Райфайзен банк Аваль» м. Київ, МФО 322904 код ЄДРПОУ 01184901) 683,63грн. – заборгованість, 51,00грн. – державного мита та 120,00грн. на інформаційно-технічне забезпечення, а всього 854,63грн.».

У судове засіданні сторони не з’явилась, про день, час та місце розгляду справи повідомлена належним чином. Причини неявки суду не відомі. Відповідно до ст.219 ЦПК України неявка сторін у судове засідання не перешкоджає розглядові питання про внесення виправлень у рішення суду.

    Дослідивши письмові матеріали справи, суд вважає, що заява підлягає задоволенню.

    Відповідно до вимог ст.219 ЦПК України суд може з власної ініціативи або за заявою осіб, які беруть участь у справі, виправити допущені у судовому рішенні описки чи арифметичні помилки.

    Встановлено, що у тексті судового рішення не підсумовано суму, яка має бути стягнута з відповідачки та допущена описка у написанні прізвища відповідачки замість «Афоніна» зазначено «Афонічна».

    Судове рішення має бути точним. Помилки у тексті судового рішення, що стосуються істотних обставин або ускладнюють виконання рішення, можуть бути усунені судом, який ухвалив рішення. У даному випадку допущена у рішенні описка має істотне значення для його виконання, а тому суд приходить до висновку про задоволення заяви.

    Отже, враховуючи, що виправлення зазначених описок має істотне значення для виконання рішення, суд вважає, що дані описки підлягають виправленню.

    Керуючись ст.219 ЦПК України, суд -

У Х В А Л И В:

Заяву представника ВАТ «Укртелеком» про виправлення описки у рішенні Вишгородського районного суду Київської області у справі за позовом відкритого акціонерного товариства «Укртелеком» в особі Київської обласної філії до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості (справа №2-1319/2010р.) задовольнити.

Виправити допущені у рішенні Вишгородського районного суду Київської області по справі за позовом відкритого акціонерного товариства «Укртелеком» в особі Київської обласної філії до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості описки:

-   у тексті рішення виправити прізвище відповідачки з «Афонічна» на «Афоніна»;

-   перший абзац резолютивної частини рішення викласти у такій редакції: «Стягнути з ОСОБА_1 (м. Вишгород, вул. І.Мазепи, 6/64) на користь відкритого акціонерного товариства «Укртелеком» у особі Київської обласної філії (02098 м. Київ, проспект П.Тичини, 6 р/р 2600169 в Київській регіональній дирекції «Райфайзен банк Аваль» м. Київ, МФО 322904 код ЄДРПОУ 01184901) 683,63грн. – заборгованість, 51,00грн. – державного мита та 120,00грн. на інформаційно-технічне забезпечення, а всього 854,63грн.».

Ухвала може бути оскаржена за правилами ст.294 ЦПК України.

СУДДЯ                        

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація