№ 2-4143/2010
Р І Ш Е Н Н Я
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
4 жовтня 2010 року. Старобешівський районний суд Донецької області у складі: головуючого – судді Дмитрієва О.Ф.,
при секретарі Гавриленко Л.В.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в смт. Старобешеве цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до відповідача ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, -
В С Т А Н О В И В:
Позивач 27 серпня 2010 року звернувся до суду з позовом до відповідача про розірвання шлюбу посилаючись на те, що він з відповідачем перебуває у зареєстрованому шлюбі з 06.01.1990 року. Від шлюбу сторони мають неповнолітню дитину: ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1. Родина розпалась з причини того, що сторони не знаходили взаєморозуміння між собою. Він прийшов до висновку, що шлюб зберегти неможливо. Просить розірвати шлюб з відповідачем.
Позивач в судове засідання не з’явився, надав до суду заяву в якій просив позов задовольнити та справу розглянути в його відсутність.
Відповідач в судове засідання не з’явилась, надала до суду заяву в якій просила справу розглянути в її відсутність, позов визнала.
Виходячи з наведеного, суд приймає рішення про задоволення позову, оскільки це не суперечить нічиїм правам та законним інтересам.
Судом встановлено, що шлюб між позивачем та відповідачем, який зареєстровано 06.01.1990 року , що підтверджується свідоцтвом про шлюб серії 1-НО № НОМЕР_1, яке видане повторно 13.08.2010 року відділом реєстрації актів цивільного стану Старобешівського районного управління юстиції Донецької області та зареєстроване 06.01.1990 року за № 1 виконкомом Стильської сільської ради Старобешівського району Донецької області, зберегти неможливо з причини того, що між сторонами відсутнє взаєморозуміння у різноманітних сферах подружнього життя, що свідчить про те, що подальше спільне життя суперечить інтересам сторін.
Згідно ч. 2 ст. 112 Сімейного кодексу України суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, інтересам їхніх дітей, що мають істотне значення.
Вирішуючи питання про розподіл судових витрат, суд керується ст. 88 ЦПК України стороні на користь якої ухвалено рішення, присуджує з другої сторони понесені нею і документально підтверджені судові витрати.
З урахуванням викладеного, суд вважає необхідним стягнути з відповідача на користь позивача судовий збір у розмірі 8 гривень 50 коп., витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи в сумі 30 гривень.
Керуючись ст. ст. 11, 79, 88, 208, 209, 224, 226 ЦПК України, ст.ст. 110, 112 Сімейного кодексу України, -
В И Р І Ш И В :
Позов задовольнити.
Шлюб, зареєстрований 06.01.1990 року виконкомом Стильської сільської ради Старобешівського району Донецької області актовий запис № 1, між ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_2, уродженцем м. Донецьк Донецької області та ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_4, уродженкою с. Чьобіне Медвежьєгорського району Республіка Карелія Російська Федерація – розірвати.
Після розірвання шлюбу прізвище ОСОБА_2 залишити без змін.
Стягнути з ОСОБА_2 на користь ОСОБА_1 судовий збір у розмірі 8 (вісім) гривень 50 коп., витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи у розмірі 30 (тридцять) гривень 00 коп.
Рішення може бути оскаржено до Апеляційного суду Донецької області через Старобешівський районний суд шляхом подачі апеляційної скарги в 10-денний строк з дня його проголошення. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення.
Суддя: