ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
РІШЕННЯ
10.08.06р. |
|
Справа № 20/161-06 |
За позовом :Товариства з обмеженою відповідальністю підприємства з іноземними інвестиціями „ Дніпропетровський завод хімічних виробів”, м. Дніпропетровськ
до : Суб'єкта підприємницької діяльності ОСОБА_1, м. Дніпропетровськ
про: стягнення 5 952 грн. 52 коп.
Суддя Пархоменко Н.В.
Представники :
Від позивача: Абідіна В.М. представник за довір. № 1 від 07.04.2006р.
Від відповідача: представник не з'явився.
Суть спору :
Позивач просить стягнути з відповідача 5 952 грн. 52 коп. основного боргу по договору оренди № 25/04 від 01.01.2004 року, а також судові витрати.
Відповідач свого представника у судове засідання не направив, відзив та інші витребувані судом документи не надав. .
Справа розглядається за наявними в справі матеріалами, відповідно до статті 75 Господарського процесуального кодексу України .
Строк вирішення спору продовжувався відповідно до частини 4 статті 69 ГПК України до 31.08.2006 року.
За згодою представника позивача у судовому засіданні оголошено вступну та резолютивну частину рішення.
Дослідивши матеріали справи, заслухавши пояснення представника позивача , оцінивши докази в сукупності, господарський суд, -
Встановив :
01.01.2004 року між Товариством з обмеженою відповідальністю підприємством з іноземними інвестиціями „ Дніпропетровський завод хімічних виробів”(Орендодавець) та Суб'єктом підприємницької діяльності ОСОБА_1 (Орендатором) було укладено договір оренди № 25/04, відповідно до пункту 1.2 строк дії договору до 30.12.2004 року.
Відповідно до пункту 1.1. договору позивач передав відповідачу в оренду не житлові приміщення для роздрібної торгівлі за адресою м. Дніпропетровськ, АДРЕСА_1.
На підставі Акту приймання -передачі приміщень в оренду від 01.01.2004 року позивач передав відповідачу в оренду приміщення.
Відповідно пункту 4.4 договору сторони узгодили ціну орендної плати на підставі підписаного сторонами Протоколу узгодження ціни за оренду приміщення
Згідно пункту 4.5 договору розрахунки проводяться 100 процентною передоплатою , за підсумками попереднього місяця відповідно до виставлених рахунків.
Доказом виконання зобов'язань за договором є щомісячні акти здачі приймання робіт що підписані відповідачем та в яких зазначений розмір орендної плати , який підлягає оплаті.
Відповідно до пункту 3.1.7. договору відповідач зобов'язаний щомісяця до 5 числа поточного місяця отримувати у орендодавця рахунки на оплату, відповідач в цій частині свої зобов'язання не виконав, у зв'язку з чим позивач направив їй вимогу про оплату та рахунок 27.05.2005 року ( лист справи 19 ).
Відповідач свої зобов'язання по оплаті орендної плати не виконала, борг по орендній платі з січня по грудень 2004 року склав -5952 грн. 52 коп.
Відповідач доказів погашення боргу не надав.
Відповідно статей 525, 526 Цивільного кодексу України зобов'язання повинні виконуватися належним чином та у встановлений строк у відповідності з вказівками закону, договору одностороння відмова від виконання зобов'язань не допускається.
З огляду на викладене, позовні вимоги підтверджені матеріалами справи і підлягають повному задоволенню у сумі -5952 грн. 52 коп.
Відповідач належним чином була повідомлена про день і час розгляду справи
За адресою яка вказана в позовній заяві : АДРЕСА_2, та яка підтверджується витягом з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб підприємців від 27.07.2006 року.
Відповідно до статті 49 Господарського процесуального кодексу України судові витрати покладаються на відповідача .
Керуючись статями 49, 82 -84, 116 Господарського процесуального кодексу України господарський суд ,
В И Р І Ш И В :
Стягнути з Суб'єкта підприємницької діяльності ОСОБА_1,(АДРЕСА_2, свідоцтв держ реєстр. № НОМЕР_1) на користь Товариства з обмеженою відповідальністю підприємства з іноземними інвестиціями „ Дніпропетровський завод хімічних виробів”,(49057, м. Дніпропетровськ, вул. Героїв Сталінграду, б.156 а , р/р 26004500005293 в ДФ ВАТ „Кредитпромбанк” ,МФО 306890 , код ЄДРПОУ 31384814) - 5952 ( п'ять тисяч дев'ятисот п'ятдесят дві ) грн. 52 коп. основного боргу, 102 ( сто дві ) грн. 00 коп. витрат по сплаті державного мита та 118 (сто вісімнадцять) грн. 00 коп. витрат по інформаційно - технічному забезпеченню процесу.
Видати наказ після набрання рішенням законної сили.
Рішення набирає законної сили після закінчення десятиденного строку з дня його прийняття.
Суддя Н.В. Пархоменко
Дата підписання рішення
15.08.2006 року