Судове рішення #11557995

                                                               Р-46

  НОВОВОЛИНСЬКИЙ МІСЬКИЙ СУД ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ                          

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

         про повернення позову

       

27 жовтня 2010 року  справа № 2-1369/10       м. Нововолинськ

    Суддя Нововолинського міського суду Волинської області А.В. Свередюк, розглянувши матеріали заяви за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, —

встановив:

    25 жовтня 2010 року ОСОБА_1 звернулась в суд з позовом до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу.

    Відповідно до ч.2 ст.110 СК України позов про розірвання шлюбу не може бути пред'явлений протягом вагітності дружини та протягом одного року після народження дитини, крім випадків, коли один із подружжя вчинив протиправну поведінку, яка містить ознаки злочину, щодо другого з подружжя або дитини.

    Відповідно до п.5 ч.3 ст.121 ЦПК України подана заява про розірвання шлюбу під час вагітності дружини або до досягнення дитиною одного року без дотримання вимог, встановлених Сімейним кодексом України повертається позивачу.

    Як вбачається з копії свідоцтва про народження ОСОБА_3, батьками якого є позивач та відповідач, він народився 29 вересня 2010 року, тобто на момент подачі позову до суду дитині не виповнився один рік.

    Враховуючи вищевикладене, приходжу до висновку, що позовну заяву слід повернути позивачу.  

    Керуючись п.5 ч.3 ст.121 ЦПК України, на підставі ч.2 ст.110 СК України, —

 ухвалив:

    Повернути позовну заяву за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу позивачу.

    Роз'яснити позивачу, що повернення позовної заяви не перешкоджає повторному зверненню із заявою до суду, якщо перестануть існувати обставини, що стали підставою для повернення заяви.

    Ухвала може бути оскаржена шляхом подачі апеляційної скарги до апеляційного суду Волинської області через Нововолинський міський суд протягом п'яти днів з дня її проголошення.

    У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.

Суддя                                                                       А.В. Свередюк

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація