Судове рішення #11533329

      Справа №1-148/2010  

           

ВИРОК

ІМЕНЕМ      УКРАЇНИ

 20 липня  2010 року                                                                                                         м. Чернігів

     Чернігівський районний суд Чернігівської  області

в складі : головуючого - судді Кухти В.О.  

     при секретарі  Чуйко Г.Г.

     з участю прокурора Данішевського В.Б.

                                         підсудного – ОСОБА_1

         

розглянувши у відкритому судовому засіданні  в залі суду кримінальну справу за обвинуваченням

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця м.Чернігів, українця, громадянина України, освіта професійно-технічна, непрацюючого, неодруженого, на підставі ст.89 КК України не судимого, проживаючого за адресою: АДРЕСА_1,

у скоєнні злочину передбаченого ч. 2 ст. 263 КК України

 

                                                    ВСТАНОВИВ :

ОСОБА_1, 14 квітня 2010 року у денний час, знаходячись на автодорозі біля с.Киїнка Чернігівського району та області, знайшов кастет, який є холодною зброєю ударно-дробильної дії, виготовлений саморобним способом, який з того часу постійно носив з собою в кишені свого одягу до 16.04.2010 року, коли він був виявлений та вилучений працівниками міліції.

Підсудний ОСОБА_1 в судовому засіданні вину у вчиненні злочину визнав повністю, в скоєному щиро кається, та показав, що 14.04.2010 року на автодорозі в с.Киїнка знайшов кастет та носив його з собою для самозахисту. Потім він був вилучений працівниками міліції.

Винність підсудного у вчиненні інкримінованого йому злочину підтверджується його показами, які  відповідають фактичним обставинам справи і ним не оспорюються.  Інші докази згідно ч.3 ст.299 КПК України було визнано недоцільним досліджувати в судовому засіданні стосовно тих фактичних обставин, які ніким не оспорюються, крім матеріалів, що характеризують особу підсудного.

    Заслухавши підсудного, суд вважає доведеною його винність у носінні холодної зброї без передбаченого законом дозволу, а його дії кваліфікуються за ч.2 ст.263 КК України.

Вирішуючи питання про вид та розмір покарання суд враховує характер та ступінь суспільної небезпеки скоєного злочину, обставини, що пом’якшують та обтяжують покарання, відомості про особу винного.

Обставин, що пом’якшують чи обтяжують покарання підсудного, не виявлено.

З матеріалів справи вбачається, що ОСОБА_1 в силу ст.89 КК України не судимий, за місцем проживання негативні характеристики відсутні, неодноразово притягувався до адміністративної відповідальності.

Враховуючи викладене, суд вважає достатнім для виправлення підсудного і попередження вчинення нових злочинів призначити йому покарання у виді позбавлення волі в межах санкції ч.2 ст.263 КК України та доходить висновку про можливість виправлення підсудних без відбуття покарання.

Судові витрати у вигляді вартості проведення дослідження та експертизи холодної зброї на загальну суму 337 грн. 04 коп. підлягають стягненню з підсудного на користь держави.

Речові докази: кастет, який знаходиться в камері зберігання речових доказів Чернігівського РВ УМВС, необхідно знищити.

Запобіжний захід підсудному до вступу вироку в законну силу необхідно залишити підписку про невиїзд.

        Керуючись ст.ст. 323, 324 КПК України,

З А С У Д И В :

ОСОБА_1 визнати винним у скоєнні злочину, передбаченого ч.2 ст. 263 КК України і призначити йому покарання у виді 1 (одного) року позбавлення волі.

На підставі ст.ст.75, 76 КК України звільнити засудженого ОСОБА_1 від відбування покарання якщо він протягом 1 року не вчинить нового злочину і виконає покладені на нього обов’язки:

•   не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу органу кримінально-виконавчої системи;

•   повідомляти органи кримінально-виконавчої системи про зміну місця проживання, роботи або навчання.

Судові витрати у вигляді вартості проведення дослідження та експертизи холодної зброї на загальну суму 337 грн. 04 коп. - стягнути з ОСОБА_1 на користь держави.

Речові докази: кастет, який знаходиться в камері зберігання речових доказів Чернігівського РВ УМВС, - знищити.

Запобіжний захід засудженому до вступу вироку в законну силу - залишити підписку про невиїзд.

          На вирок може бути подано апеляцію протягом 15 діб з моменту його проголошення до апеляційного суду Чернігівської області через Чернігівський районний суд.

       

 Суддя                                                                                                      В.О. Кухта

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація