Справа № 2а-953
2010 рік
П О С Т А Н О В А
І м е н е м У к р а ї н и
12 липня 2010 року м. Білгород-Дністровський
Білгород - Дністровський міськрайонний суд Одеської області
в складі: головуючого - одноособово судді Боярського О.О.,
при секретарі - Рачицькій І.А.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні справу за адміністративним позовом Білгород-Дністровського МВ ГУМВС України в Одеській області до ОСОБА_1 про примусове видворення за межі України,
ВСТАНОВИЛА:
Представник позивача звернувся до суду з адміністративним позовом до відповідача про примусове видворення за межі України ., вказуючи, що відповідач проживає в АДРЕСА_1 без реєстрації, чим порушила «Правил в’їзду іноземців та осіб без громадянства в Україну, їх виїзду і транзитного проїзду через її територію» та ч. 1 ст. 203 КУпАП, тому представник позивача просить суд винести постанову про примусове видворення за межі України громадянки Вірменії ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 разом з її неповнолітньою донькою ОСОБА_3, 2004 року народження.
Представник позивача в судовому засіданні позовні вимоги підтримав в повному обсязі.
Відповідач в судовому засіданні з адміністративним позовом згодна, заперечень не має.
Виходячи з наведеного, суд вважає, що рішення у справі можливо постановити при проведені попереднього судового засідання.
Відповідно до ч. 3 ст. 112 КАС України у разі повного визнання відповідачем адміністративного позову і прийняття його судом приймається постанова суду про задоволення адміністративного позову.
Вивчивши матеріали справи, заслухавши пояснення сторін, оцінивши наявні в матеріалах та досліджені в судовому засіданні докази, суд дійшов висновку, що позовні вимоги підлягають задоволенню з наступних підстав.
Суд встановив, що громадянка ОСОБА_1 до України приїхала 01.11.2008 року по паспорту громадянки Р. Вірменія АВ НОМЕР_1 від 23.08.1997 року терміном дії до 23.08.2012 року, через КПП "Аеропорт Одеса", разом зі своїм чоловіком громадянином Вірменії ОСОБА_2, та неповнолітньою дочкою ОСОБА_3, 2004 року народження. Вона разом з сім’єю приїхала в Україну у приватних справах з метою працевлаштування та постійного проживання.
В Україні громадянка ОСОБА_1 проживає в АДРЕСА_1 займається хатнім господарством та сільськогосподарськими роботами по обробці городів у односельчан. Після закінчення строку тимчасової реєстрації, гр. ОСОБА_1 з України не виїхала, документів щодо продовження реєстрації за місцем проживання, вона не подавала.
Близьких родичів громадян України, та постійного джерела існування, гр. ОСОБА_1, не має. Заходів щодо легалізації свого перебування в Україні, громадянка ОСОБА_1, не здійснювала, та продовжувала проживати на території України в порушення Постанови Кабінету Міністрів від 29.12.1995 року № 1974 «Про правила в’їзду іноземців та осіб без громадянства в Україну, їх виїзду і транзитного проїзду через її територію». За порушення правил перебування іноземців в Україні, гр. ОСОБА_1, неодноразово була притягнута до адміністративної відповідальності за ст.203 ч. 1 КУпАП України.
01.02.1010 року та 19.05 2010 року, Білгород-Дністровським МВ було прийнято рішення про її видворення з України в добровільному порядку, але з України вона не виїхала.
Згідно Рішення Начальника Білгород-Дністровського МВ ГУМВС України в Одеській області про примусове видворення за межі України громадянки Республіки Вірменія ОСОБА_1, вирішено: 1. визнати перебування в Україні гр. Вірменії ОСОБА_1 – незаконним, 2. видворити гр. Вірменії ОСОБА_1 в примусовому порядку, 3. термін виїзду призначити до 05.08.2010 року, 4 Заборонити гр. ОСОБА_1 в’їзд в Україну терміном на 5 років (з 05.07.2010 року по 05.07.2015 року).
Згідно ч. 3 ст. 32 Закону України «Про правовий статус іноземців» іноземець та особа без громадянства зобов'язані покинути територію України у строк, зазначений у рішенні про видворення. У разі прийняття рішення про видворення іноземця або особи без громадянства за межі України в її паспортному документі негайно анулюється віза і вилучаються документи на право перебування в Україні.
На підставі вищевикладенного, керуючись ст.ст. 2, 18, 71, 104-106 111, 112, 159-163 КАС України, ст. 32 Закону України «Про правовий статус іноземців», суд –
ПОСТАНОВИВ:
Адміністративний позов Білгород-Дністровського МВ ГУМВС України в Одеській області до ОСОБА_1 про примусове видворення за межі України – задовольнити.
Видворити в примусовому порядку за межі України громадянку Республіки Вірменії ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, разом з її неповнолітньою дочкою ОСОБА_3, 2004 року народження.
Постанова може бути оскаржена до адміністративного суду апеляційної інстанції через суд першої інстанції шляхом подачі заяви про апеляційне оскарження постанови суду першої інстанції протягом 10-ти днів з дня її проголошення або з дня складення у повному обсязі, апеляційна скарга на постанову суду подається протягом 20-ти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Суддя