Судове рішення #11495925

Справа №2-3861/010

______2010 рік

УХВАЛА

ІМЕНЕМ  УКРАЇНИ

19 жовтня 2010 року               Слов`яносербський районний суд Луганської області

в складі: головуючого судді                                         Скворцової В.Г.

при секретарі                                                                  Скориковій О.В.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в сел. Слов`яносербськ  цивільну       за позовом   ОСОБА_1 до  Управління   праці та  соціального захисту населення  Слов”яносербської   районної державної адміністрації   про  виплату  недоплаченої частини  разової грошової допомоги до 5 травня за 2010 рік,

ВСТАНОВИВ:

6  жовтня 2010 року позивач  звернувся з позовом до відповідача, Управління   праці та  соціального захисту населення  Слов”яносербської   районної державної адміністрації   про  виплату  недоплаченої частини  разової грошової допомоги до 5 травня за 2010 рік,  є інвалідом  Великої  Вітчизняної війни 2 групи, ІНФОРМАЦІЯ_1,  кавалер бойових  орденів, і травні 2009 року  отримав  грошову  допомогу до Дня  Перемоги в розмірі 900 грн., що  є порушенням  його прав передбачених частиною п’ятою статті 13 Закону  України „ Про статус ветеранів  війни, гарантії їх  соціального захисту, щодо щорічної  виплати  до 5 травня  інвалідам  війни п групи  разової грошової допомоги у розмірі   восьми  мінімальних пенсій за  віком. Станом на 1.04.2009 року  позивач  повинен  був  отримати  разову  грошову  допомогу  у розмірі 5648 грн. ( 706х8) , а отримав  900 грн, недоплата  склала  4748 грн.  

         Просить визнати дії відповідача неправомірною, зобов’язати відповідача здійснити нарахування та виплату йому  недоплачену частину  разової грошової допомоги до 5 травня  за 2010 рік  в розмірі 4748 грн.

        Позивач просив розглянути  справу  за   його відсутності.  

У зв’язку з розглядом справи за відсутності осіб, які беруть участь у справі, судове засідання проводиться без фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу у відповідності  з ч.2 ст. 197 ЦПК України.

         Суд вважає, що провадження по справі підлягає закриттю, оскільки 9 вересня 2010 року Конституційним судом України було постановлено рішення, яким були визнані такими, що не відповідають Конституції України положення Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвідомчості справ, пов’язаних із соціальними виплатами від 18.02.2010 року»,  а саме: «Визнати таким, що не відповідає Конституції України (є неконституційним), пункт 2 частини першої статті 15 Цивільного процесуального кодексу України в редакції Закону України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвідомчості справ, пов’язаних із соціальними виплатами“ від 18 лютого 2010 року № 1691–VI.

Оскільки  положення, які визнані неконституційними, втрачають чинність з дня ухвалення Конституційним Судом України цього Рішення, заявлений позивачкою позов не підлягає розгляду в порядку цивільного судочинства..

             У відповідністю з п.1 ч.1 ст.205 ЦПК України  суд своєю ухвалою закриває   провадження у справі, якщо справа  не підлягає розгляду в порядку цивільного судочинства.

             На підставі викладеного,  керуючись п.1 ч.1 ст.. 205 ЦПК України, суд

УХВАЛИВ:

              Закрити провадження по справі за позовом    ОСОБА_1 до  Управління   праці та  соціального захисту населення  Слов”яносербської   районної державної адміністрації   про  виплату  недоплаченої частини  разової грошової допомоги до 5 травня за 2010 рік, оскільки справа  не підлягає розгляду в порядку цивільного судочинства.

                Ухвалу може бути оскаржено в апеляційний суд Луганської області.                                                                  Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом 5 днів з дня її проголошення. У разі, якщо ухвалу суду було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга  подається протягом п’яти днів з дня отримання копії ухвали.

Суддя                                                                                  Скворцова В.Г.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація