Судове рішення #11477253

                                                                                                   

Справа № 2-о-495/2010 р.

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

25 жовтня 2010 року  Мелітопольський міськрайонний суд Запорізької області   у складі:

головуючого судді   Зимогляд В.В.,

при секретарі            Галикіній Н.Г.

розглянувши у попередньому судовому засіданні цивільну справу за заявою ОСОБА_1 про встановлення факту постійного проживання зі спадкодавцем на час відкриття спадщини,

ВСТАНОВИВ:

У червні 2010 р. з аявник звернувся до суду з вказаною заявою та просить встановити той факт, що ОСОБА_2, яка померла ІНФОРМАЦІЯ_1, постійно проживала зі сином ОСОБА_3, який помер ІНФОРМАЦІЯ_2, на час відкриття спадщини.

            Заявник у судове засідання не з»явився, проте надав суду письмову заяву про залишення вказаної справи без розгляду /а.с. 21/.

Таким чином, суд вважає, можливим задовольнити клопотання заявника про залишення справи без розгляду, так як це не заперечує вимогам п. 5 ч. 1 ст. 207 ЦПК України, відповідно до яких, у разі заявлення клопотання про залишення позову без розгляду суд постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без розгляду.

Крім того, представник заінтересованої особи у судове засідання не з»явився, належним чином був повідомлений про день розгляду справи, не повідомив суд про причину своєї неявки.

     У зв’язку з неявкою сторін у судове засідання, згідно ч. 2 ст.197 ЦПК України, фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.

Керуючись п. 5 ч. 1, ч. 2 ст. 207 ЦПК України,

УХВАЛИВ:

Заяву ОСОБА_1 про встановлення факту постійного проживання зі спадкодавцем на час відкриття спадщини - залишити без розгляду.

Роз'яснити заявнику його право на повторне звернення до суду після усунення умов, що були підставою для залишення заяви без розгляду.

Ухвала суду може бути оскаржена в апеляційному порядку до Апеляційного суду Запорізької області,  через Мелітопольський міськрайонний суд шляхом подачі в 5-денний строк з дня проголошення ухвали апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції.

 Особи, які не були присутні під час постановлення ухвали, можуть подати апеляційну скаргу протягом п’яти днів з дня отримання копії ухвали.

                 

                                     Суддя                                      В.В. Зимогляд

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація