Судове рішення #11474336

                                                                                Справа № 1-969

                                                                                     2010 року

В  И  Р  О  К

І М Е Н Е М            У К Р А Ї Н И

13 жовтня  2010 року                                                Святошинський районний суд м. Києва в складі:

головуючого-судді                                                                                                    Ясельського А.М.,

при секретарі                                                                                                                Годинській К.Л.,

з участю прокурора                                                                                                     Шаповалова І.В.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Києві справу по обвинуваченню:

                                                                      ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 року

                                                                      народження, уродженки м. Києва, українки,

                                                                      громадянки України, освіта середня, не одруженої,

                                                                      перебуває у декретній відпустці, зареєстрованої

                                                                      та проживаючої за адресою: АДРЕСА_1, раніше не судимої, -

в скоєні злочину, передбаченого ст.ст. 15, 185 ч.1 КК України,

   

                                                        В  С  Т  А  Н  О   В  И  В:

    ОСОБА_1 24.08.2010 року, приблизно о 16 годині 30 хвилин прийшла до магазину «Велика кишеня» розташованого по вул. Чорнобильській, 16/80 в м. Києві та зайшла у торговельний зал, де в неї виник злочинний намір викрасти майно з магазину, з метою обернення на свою користь та особистого збагачення. Пройшовшись по торгівельному залу, вона поклала собі в жіночу сумочку 40 пачок цигарок «Парламент», вартістю 300 гривень та фарбу для волосся «Лореаль», вартістю 74 гривні 29 копійок, після чого пішла до каси. На касі громадянка ОСОБА_1 вищевказаний товар із своєї жіночої сумочки не виклала та оплативши направилась до виходу з магазину.  На шляху до виходу вона була зупинена охороною магазину, яка перевіривши її жіночу сумочку виявила неоплачений товар. В зв’язку з чим запропонувала громадянці ОСОБА_1 пройти до службового приміщення, на що та погодилась. В подальшому громадянка ОСОБА_1 була доставлена до відділення міліції для подальшого з’ясування обставин, де зізналась у вчинені нею злочину.

      Допитана в судовому засіданні підсудна ОСОБА_1 свою винність в інкримінованому їй злочині, передбаченому ст.ст. 15, 185 ч.1 КК України визнала повністю, в скоєному  розкаялась та підтвердила  вищезазначені обставини справи.

Враховуючи те, що учасниками процесу не оспорювались фактичні обставини справи і судом встановлено, що учасники процесу правильно розуміють зміст цих обставин та відсутні сумніви щодо добровільності їх позицій, а тому вислухавши думку учасників судового розгляду та роз’яснивши їм положення ст. 299 КПК України, суд визнає недоцільним дослідження інших доказів по справі.

    Аналізуючи зібрані матеріали в їх сукупності,  суд вважає, що вина підсудної ОСОБА_1  доведена повністю та кваліфікація її дій за ст.ст. 15, 185 ч.1 КК України вірна, оскільки вона, намагалася таємно викрасти чуже майно, однак не довела злочин до кінця з причин, що не залежали від її волі.

Призначаючи підсудній ОСОБА_1 вид та міру покарання у відповідності до ст. 65 КК України суд враховує ступінь тяжкості вчиненого злочину, обставини скоєння злочину, враховує особу підсудної, що характеризується позитивно, на обліку у лікаря-нарколога та лікаря-психіатра не перебуває,  раніше не судима, вчинений нею злочин, згідно ст. 12 КК України, відноситься до категорії злочинів середньої тяжкості. Згідно ст. 66 КК України, пом’якшуючою її відповідальність обставиною, є щире каяття. Згідно ст. 67 КК України, обставин, що обтяжують покарання підсудної ОСОБА_1, судом не встановлено. На підставі викладеного суд вважає, що їй слід обрати міру покарання у виді штрафу.    

 На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 321-324 КПК України, суд, -

З А С У Д И В:

ОСОБА_1 визнати  винною в скоєні злочину, передбаченого ст.ст. 15, 185 ч.1 КК України і призначити покарання у виді штрафу в розмірі 50 (п’ятдесяти) неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить  850  (вісімсот п’ятдесят) гривень.

Міру запобіжного заходу до вступу вироку в законну силу засудженій ОСОБА_1 обрати – підписку про невиїзд.

Речові докази: 40 пачок цигарок «Парламент» та фарбу для волосся «Лореаль», які були передані для зберігання під розписку адміністратору магазину «Велика кишеня»  ТОВ «Фудмаркет» - залишити у останнього.

Вирок може бути оскаржений до Апеляційного суду м. Києва протягом 15 днів з моменту проголошення, шляхом подачі апеляційної скарги через Святошинський районний суду м. Києва.

СУДДЯ:

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація