Судове рішення #11464813

                                          Справа № 2-132/2010 року

                                           

                                                                  Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

                                                        І М Е Н Е М     У К Р А Ї Н И

 

18 жовтня 2010 року                                                            смт.  Демидівка.

                 Демидівський районний суд,  Рівненської області.

одноособово суддя П.Г.Зозуля,

при секретарі Л.С. Ковальській, за участю сторін та представника позивача адвоката ОСОБА_1, розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, до ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_2, про розірвання шлюбу, -

                                                             В  С  Т  А  Н  О  В  И  В  :

    У позовній заяві ОСОБА_2 просить розірвати шлюб з відповідачкою, зареєстрований 6 червня 2003 у Хрінницькій сільській раді  Демидівського району Рівненської області, про що у Книзі реєстрації шлюбів було зроблено запис за №6.

    В обгрунтування заявлених вимог позивач зазначив, що від шлюбу подружжя має сина ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_3. Спільне життя з відповідачкою не склалося. У сім’ї стали виникати непорозуміння і дружина, забравши сина, пішла жити до своїх батьків.  На даний час проживають окремо, спільного майна у них не має. Подальше збереження шлюбу є неможливим.

Позивач у судовому засіданні позовні вимоги підтримав і показав, що причиною розірвання шлюбу стала поведінка відповідачки, яка не знайшла спільної мови з його батьками, покинула сім’ю і пішла жити до своїх батьків. Він намагався зберегти сім’ю заради дитини, просив відповідачку повернутися, однак, вона не хоче жити з його батьками, а за таких умов зберегти  сім’ю не можливо. Витрати, пов’язані з розглядом справи в суді,  просить залишити за ним.

    Відповідачка позов визнала і показала, що за час, наданий судом на примирення подружжя, спільної думки про подальше проживання так і не знайшли. За сім років, які вони прожили спільно, у сім’ї чоловіка її тільки принижували. Терпіти ці приниження вона більше не хоче, а позивач жити окремо від своїх батьків не бажає, тому, на думку ОСОБА_3, зберегти їх сім’ю ніякої можливості немає. Після розірвання шлюбу просить залишити її нинішнє прізвище – ОСОБА_2.  

    Заслухавши показання сторін, дослідивши матеріали справи, суд вважає, що позов підлягає до задоволення з наступних підстав.

    Заходи для збереження сім'ї, які застосовув суд, не привели до примирення сторін. Подружні стосунки сторони не підтримують. З викладеного суд робить висновок, що подальше спільне життя   подружжя і збереження сім’ї є неможливим.      

    На підставі статей 105, 110, 112 Сімейного кодексу України, керуючись статтями 10,60,212,213,214,215  ЦПК України, -

                                                                 Р  І  Ш  И  В:

   

    Позов ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, до ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_2, про розірвання шлюбу – задовольнити.

  Шлюб між ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, та ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_2, зареєстрований 6 червня 2003 у Хрінницькій сільській раді  Демидівського району Рівненської області, про що у Книзі реєстрації шлюбів було зроблено запис за №6 -  розірвати.

           Встановити після розірвання шлюбу прізвище чоловіка – ОСОБА_2, дружини –

         ОСОБА_3.

           Копію рішення суду, після набрання ним законної сили надіслати Демидівському

          районному відділу РАЦС для внесення відомостей до Державного реєстру актів цивільного

         стану громадян та проставлення відмітки в актовому записі про шлюб.      

    Рішення може бути оскаржене до судової палати у цивільних справах апеляційного суду Рівненської області через Демидівський районний суд шляхом подання в десятиденний строк апеляційної скарги або заяви про апеляційне оскарження з наступним поданням апеляційної скарги у двадцятиденний  строк з дня подання заяви.

    Рішення суду набирає законної сили у разі неподання апеляційної скарги або заяви про апеляційне оскарження у десятиденний строк  чи неподання апеляційної скарги у двадцятиденний строк після подання заяви про апеляційне оскарження.    

    У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом з моменту проголошення ухвали апеляційного суду .

     

    С У Д Д Я:                         П.Г.Зозуля

 

         

                                                                 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація