Справа № 2-1709\10
Р І Ш Е Н Н Я
І М Е Н Е М У К РА Ї Н И
29 вересня 2010 р.
Пустомитівський районний суд Львівської області
в складі головуючого – судді Кукса Д.А.
при секретарі – Оленич О.І.
розглянув у відкритому судовому засіданні в м. Пустомити справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,
в с т а н о в и в :
Сторони зареєстрували шлюб 25.05.1991 року у Переспівській сільській раді Сокальського району Львівської області, актовий запис № 03.
Від спільного подружнього життя у сторін народилось троє дітей: ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_1, ОСОБА_4 ІНФОРМАЦІЯ_2, ОСОБА_5 ІНФОРМАЦІЯ_3
Позивачка просить суд розірвати шлюб, покликаючись на те, що подружнє життя з відповідачем не склалося, оскільки сторони є різними людьми за типами характерів, у зв”язку з чим у них у виникали постійні скандали та сварки. З грудня 2009 року сторони не підтримують подружніх відносин, не ведуть спільного господарства. Вважає, що шлюб розпався і існує лише формально. Примирення вважає не можливим.
В судовому засіданні позивачка позовні вимоги підтримала, дала покази аналогічні викладеним в позові. Примирення вважає не можливим.
Відповідач в судове засідання не з”явився не повідомивши суд про причини своєї неявки. Однак від нього надійшла заява з якої вбачається, що він позов визнає та просить справу слухати у його відсутності.
Заслухавши покази позивачки, дослідивши матеріали справи, суд рахує, що позов підлягає до задоволення. Встановлено, що між сторонами існує тривалий конфлікт, який призвів до того, що сторони не живуть подружнім життям. Шлюб між сторонами набув суто формального характеру. Сім’я розпалася є підстави для розірвання шлюбу.
Керуючись ст.ст. 58, 59, 60, 213 ЦПК України, ст.ст. 110, 112, Сімейного Кодексу України, суд, -
в и р і ш и в :
Позов задоволити.
Розірвати шлюб між ОСОБА_1 та ОСОБА_2 зареєстрований 08.08.2008 року у Переспівській сільській раді Сокальського району Львівської області, актовий запис № 03.
Рахувати, що позивачка ОСОБА_1 після розірвання шлюбу з ОСОБА_2 обрала собі прізвище „ ОСОБА_1”.
При реєстрації розірвання шлюбу в органах РАЦСу стягнути державне мито в сумі 17 гривень з ОСОБА_2 .
ОСОБА_1 від сплати державного мита звільнити.
Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку через суд першої інстанції шляхом подачі в 10-денний строк з дня проголошення рішення.
Суддя Кукса Д.А.