Судове рішення #11452600

3-8238/10

П О С Т А Н О В А

8  жовтня  2010 року                                                                                             м. Ужгород                                  

Суддя Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області Микуляк П.П. розглянувши матеріали адміністративної справи, які надійшли з Чопської митниці, про порушення митних правил відносно громадянина Німеччини ОСОБА_2,  ІНФОРМАЦІЯ_1, який проживає за адресою: АДРЕСА_1 - за  ст. 336 МК  України, -

В С Т А Н О В И В :

30 липня 2010 року о 22 год. 30 хв. на ділянку «Прибуття» м/п «Тиса» Чопської митниці,   заїхав автомобіль марки «Ford Sierra», реєстраційний номер знак НОМЕР_3, 1993 р.в., кузов №НОМЕР_4, під керуванням гр..Німеччини ОСОБА_2.

В ході здійснення митно-прикордонного контролю було встановлено, що гр. ОСОБА_2 26.07.2007 р. ввіз на митну територію України через митний пост «Ягодин» Ягодинської митницю вантажний автомобіль марки «Ford Transit», 1994 р.в., реєстраційний номер знак НОМЕР_2, кузов №НОМЕР_1, двигун 2496 см.куб., дизель. Інформація про вивезення вищезазначеного транспортного засобу за межі митної території України - відсутня.

Гр. ОСОБА_2 в своїх письмових поясненнях  від 30.07.2010 р. зазначив, що вищезазначений автомобіль він залишив на території України з метою його розкомплектування по запчастинам. На даний час автомобіль знятий з обліку в Німеччині, а реєстраційні документи на автомобіль та реєстраційні номери знаходяться в Німеччині.

Дослідивши матеріали справи, приходжу до висновку, що в діях гр. ОСОБА_2 наявні ознаки складу правопорушення передбаченого ст. 336 МК  України - з дійснення операцій з транспортним засобом, що перебував під митним контролем, без дозволу митного органу.

Вина ОСОБА_2  у вчиненні даного правопорушення підтверджується протоколом про порушення митних правил №0866/30502/10 від 22.08.2010 року, інформацією Департаменту боротьби з контрабандою та порушенням митних правил ДМС України про факти перетинання державного кордону України транспортними засобами   та його особистими поясненнями.

Враховуючи характер та ступінь вчиненого правопорушення, обставини справи, особу порушника ОСОБА_2  вважаю,  що на нього слід накласти адміністративне стягнення передбаченого санкцією ст.336 МК України у вигляді конфіскації на користь держави транспортного засобу, що перебував під митним контролем, а у разі його відсутності стягнути його вартість.

Керуючись ст.ст. 336, 405 МК України, ст.ст. 283,-285, 287,-291 КпАП України -

П О С Т А Н О В И В :

ОСОБА_2  визнати винним у вчиненні правопорушення передбаченого ст.336 МК  України та накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді конфіскації на користь держави транспортного засобу, що перебував під митним контролем,  а саме: вантажного автомобіля марки «Ford Transit», 1994 р.в., реєстраційний номер знак НОМЕР_2, кузов №НОМЕР_1, двигун 2496 см.куб., дизель, вартістю 13991,47 грн.,   а у разі його відсутності стягнути  з нього його вартість.

Постанова може бути оскаржена на протязі десяти днів з моменту її винесення.

Постанова про накладення адміністративного стягнення може бути звернута до виконання протягом трьох місяців з дня її винесення.

Суддя:                                                                               Микуляк П.П.

Копія вірна:

Суддя:                                                                                                Микуляк П.П.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація