Судове рішення #11447265

 Справа № 2-2754/10

     

Р І Ш Е Н Н Я

І  м е н е м   У К Р А Ї Н И

12 жовтня 2010 року                                                            м. Сімферополь

Сімферопольський районний суд Автономної Республіки Крим у складі:

головуючого судді Берберова Д.М.

при секретарі   Аблаєве С.С.,

розглянувши  у відкритому судовому  засіданні цивільну   справу  за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2  про розірвання шлюбу ,                                                                          

                                                                    в с т а н о в и в :

Позивач звернулась з позовом до суду до ОСОБА_2 про розірвання  шлюбу, мотивуючи свої вимоги тим, що відсутність взаєморозуміння, поваги й довіри привели до розпаду родини, подружні відносини припинені.

Позивач в судове засідання не з’явилась, надав заяву відповідно до якої вимоги підтримала у повному обсязі, на розірванні шлюбу наполягала. Прізвище при реєстрації шлюбу не змінювала.

Відповідач ОСОБА_2 у судове засідання не з’явився, про час та місце розгляду справи повідомлявся належним чином, причини неявки суду не відомі.

Таким чином, відповідач вважається повідомленим про день та час судового засідання належним чином, та відповідно до ч. 4 ст. 169 ЦПК України суд розглядає справу на підставі наявних у ній даних чи доказів ( постановляє заочне рішення).

Зі згоди позивача, суд ухвалює рішення при заочному розгляді справи, що відповідає положенням ст. 224 ЦПК України.

Дослідивши матеріали справи, суд вважає за можливе позов задовольнити.

Судом встановлено, що сторони одружилися 28.12.2007 року, шлюб зареєстрували у Гвардійської селищної раді Сімферопольського району АР Крим, актовий запис № 144.

Від вказаного шлюбу подружжя має неповнолітню дочку – ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1.

Суд вважає за необхідне шлюб розірвати, оскільки подальше спільне життя чоловіка й жінки, збереження родини суперечить їхнім інтересам. Родина розпалася. Сторони не вживали спроб до примирення, і в цей час, на думку сторін, така можливість втрачена.  При таких обставинах суд вважає за необхідне шлюб розірвати.

Відповідно до вимог ч. 8 ст. 235 ЦПК України у рішенні суду про розірвання шлюбу зазначається про вибір прізвища тим з подружжя, який змінив прізвище під час державної реєстрації шлюбу, що розривається. Проте ні позивач, ні відповідач при реєстрації шлюбу прізвище не змінювали.

На підставі ст.ст. 104,  112 Сімейного Кодексу України, керуючись ст. 10,  60, 209, 210, 212, 224, 225, 235 ЦПК України, суд                                                    

                                                          В и р і ш и в :          

Позов ОСОБА_1 до ОСОБА_2  про розірвання шлюбу - задовольнити повністю .

Шлюб  між  ОСОБА_1 та ОСОБА_2,  зареєстрований 28.12.2007 року   у Гвардійської селищної раді Сімферопольського району АР Крим, актовий запис № 144 - розірвати.  

        Рішення може бути оскаржене в Апеляційний суд Автономної Республіки Крим через Сімферопольський районний суд Автономної Республіки Крим. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом десяті днів після проголошення рішення. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення.

Заочне рішення може бути переглянуто судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача, поданою протягом десяти днів з дня отримання його копії.      

Суддя  /підпис/

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація