Справа № 2-1229/2010 р.
У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
21 жовтня 2010 року Менський районний суд
Чернiгiвської областi
в складi:
головуючого - суддi Савченко О.А.
при секретарi Солонар В.І.
розглянувши у вiдкритому судовому засiданнi в залі суду в м. Мена Чернiгiвської областi справу за позовом ОСОБА_3 до ОСОБА_4, третя особа – Менський РВ УМВС України в Менському районі про визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням,
В С Т А Н О В И В:
У вересні 2010 року ОСОБА_3 звернувся до суду із позовом до ОСОБА_4 про визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням, мотивуючи позов тим, що йому на праві власності належить житловий будинок в АДРЕСА_1 Менського району Чернігівської області. На початку 2007 року син позивача одружився з відповідачкою і через деякий час вони вселились в належний позивачу будинок. 04.08.2009 року шлюб між подружжям було розірвано і відповідачка того ж дня виїхала в с. Бігач Менського району на постійне місце проживання, проте з реєстрації в належному позивачу будинку не знялась. Тому позивач вимушений звернутись до суду з позовом про визнання ОСОБА_4 такою, що втратила право користування житловим приміщенням в АДРЕСА_1 Менського району
Позивач в судове засідання не з”явився, надав до суду заяву про залишення позовної заяви без розгляду.
Відповідно до п. 5 ч.1 ст. 207 ЦПК України, суд постановляє ухвалу про залишення заяви без розгляду, якщо позивач подав заяву про залишення позову без розгляду.
За таких обставин, коли від позивача надійшла заява про залишення позову без розгляду, суд прийшов до висновку, що позов ОСОБА_3 до ОСОБА_4, третя особа – Менський РВ УМВС України в Менському районі про визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням, необхідно залишити без розгляду.
На підставі викладеного і кеpуючись ст. 83, п. 5 ч.1 ст. 207 ЦПК Укpаїни, суд
У Х В А Л И В:
ОСОБА_5 Васильовича до ОСОБА_4, третя особа – Менський РВ УМВС України в Менському районі про визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням - залишити без pозгляду.
Повернути позивачу суму сплаченого ним судового збору в сумі 8,50 грн. (квитанція № 13101/з201 від 01.09.2010 року).
Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом п”яти днів з дня її проголошення.
Апеляційна скарга на ухвалу суду, яка була постановлена без участі особи, яка її оскаржує, подається протягом п”яти днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя О.А. Савченко