Справа № 3-599\2010 р.
П О С Т А Н О В А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
12 жовтня 2010 р. м. Звенигородка
Суддя Звенигородського райсуду Черкаської області Гончаренко Т.В. розглянувши матеріали, які надійшли від ДПІ у Звенигородському районі про притягнення до адміністративної відповідальності:
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1,
проживаючої с.Боровикове, Звенигородського району,
Черкаської області, працюючу продавцем в кафе,
що належить ПП ОСОБА_2, яке розташоване в с.Боровикове,
Звенигородського району,
за ст. 155-1 ч.1 КУпАП,
в с т а н о в и л а :
19 серпня 2010 року о 16 годині 02 хвилини в кафе, що розташоване в с.Боровикове, Звенигородського району, Черкаської області, де здійснює свою діяльність п.п.ОСОБА_2 було встановлено, що продавець ОСОБА_1 порушила встановлений законом порядок проведення розрахунків у сфері торгівлі, в частині непроведення розрахункової операції через РРО з видачею відповідного розрахункового документа: невідповідність готівкових коштів на місці проведення розрахунків сумі коштів, зазначеній у денному звіті РРО.
Свою вину ОСОБА_1 в суді визнала повністю, розкаялася у вчиненому.
ОСОБА_1 своїми діями порушила п.п.1,2,13 ст.3 Закону України "Про застосування РРО у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" від 06.07.1995 року №265/95-ВР зі змінами та доповненнями.
Вивчивши матеріали справи, заслухавши особу, що притягується до адміністративної відповідальності, вважаю, що ОСОБА_1 вчинила адміністративне правопорушення, передбачене ст.155-1 ч.1 КУпАП, а саме порушила встановлений законом порядок проведення розрахунків у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг.
Вина гр.ОСОБА_1 у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.155-1 КУпАП доведена протоколом про адміністративне правопорушення КР №279936 від 19.08.2010 року, поясненнями ОСОБА_1, даними під час складання вказаного протоколу та в суді під час розгляду справи.
При накладенні адміністративного стягнення слід врахувати характер вчиненого правопорушення, особу порушника, обставини, що пом’якшують та обтяжують відповідальність.
Обставини, що пом’якшують відповідальність – щире каяття, обставин, що обтяжують відповідальність не встановлено.
За таких обставин, суддя вважає, що на гр.ОСОБА_1 слід накласти адміністративне стягнення у вигляді штрафу на користь держави.
Керуючись ст.ст.155-1 ч.1, 283,284,294 КУпАП,
п о с т а н о в и л а:
Визнати ОСОБА_1 винною у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст.155-1 ч.1 КУпАП та піддати її адміністративному стягненню у вигляді штрафу в сумі 85-00 (вісімдесят п”ять) гривень.
Копію постанови направити протягом трьох днів ОСОБА_1
Постанова судді у справі про адміністративне правопорушення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги чи протесту прокурора, за винятком постанов про застосування стягнення, передбаченого ст. 32 КУпАП, а також постанов, прийнятих за результатами розгляду справ про адміністративні правопорушення, передбачені статтею 185-3 цього Кодексу.
Постанова судді в справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником, або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови.
Апеляційна скарга, протест прокурора можуть бути подані Апеляційному суду Черкаської області через Звенигородський районний суд.
Суддя