Судове рішення #11431004

                                                                                                                               

                                              ПОСТАНОВА                            № 3-1096-10р.                                

                                                       ІМЕНЕМ    УКРАЇНИ                                

«18» жовтня 2010 року, суддя Любашівського районного суду Одеської області Дармакука Т.П.,  розглянувши матеріали, які надійшли від Любашівського РВ ГУМВС України в Одеській області, про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, не працюючу, жительку с. Новоселівка, Любашівського району,  -

                                 За ст. 184 ч.1   Кодексу України

                                         «Про адміністративні правопорушення»,

                                                             ВСТАНОВИВ:

    01.10.2010 року, в с. Новоселівка, Любашівського району, було встановлено, що ОСОБА_1 не виконує передбачених законодавством батьківських обов*язків відносно свого неповнолітнього сина ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2,  що стало наслідком того, що малолітня дитина перебуває в неналежних умовах життя.

   ОСОБА_1, 18.10.2010 року в судове засідання не з*явилась, про день та час слухання справи повідомлена належним чином, згідно пояснення в матеріалах справи вину свою у вказаному адмінправопорушенні визнала. Заперечень по справі не надала.

   Дослідивши матеріали справи, суд вважає, що вина ОСОБА_1 в скоєному  адміністративному правопорушенні, передбаченому ч.1 ст.184 КУпАП доведена та підтверджується матеріалами справи, а саме: протоколом про адмінправопорушення                 № 072581, її особистим поясненям в справі та підписами в протоколі.

   Враховуючи вищезазначене, характер та ступінь адміністративного правопорушення, особу порушниці, визнання нею своєї вини, та те, що вона вперше притягується до адміністративної відповідальності, суд приходить до висновку, що в її діях є склад адміністративного порушення передбаченого ст. 184 ч.1 КУпАП, та на неї необхідно накласти адміністративне стягнення у виді попередження.

                        На підставі викладеного, керуючись ст.184 ч.1 КУпАП, суддя

                                                      П О С Т А Н О В И В :    

  ОСОБА_1 визнати винною у вчиненні  адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 184 ч.1  КУпАП та накласти на неї адміністративне стягнення у виді попередження.

   Постанова судді у справі про  адміністративне  правопорушення може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним    представником, захисником, потерпілим, його представником  або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови. Апеляційна скарга, протест прокурора подаються до Одеського апеляційного суду через Любашівський районний суд Одеської області.

                                      Суддя

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація