Судове рішення #1143095
Справа № 3-2224/2007р

Справа 3-2224/2007р.

 

ПОСТАНОВА

Про притягнення до адміністративної відповідальності

 

23.02.2007 року                                                                                              м. Каховка

Суддя Каховського міськрайонного суду Херсонської області Таранцов СП., розглянувши матеріали адміністративної справи, що надійшли від органів Державтоінспекції, про притягнення до адміністративної відповідальності :

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1року народження, уродженця Хмельницької області, громадянина України, працюючого водієм таксі "Шах", мешканця м. АДРЕСА_1Херсонської області, За ст. 122ч.2 КУпАП,

 

Встановив :

 

09.01.2007 року гр. ОСОБА_1. в м. Каховка по вул. Луначарського, керуючи автомобілем марки Опель Омега номерний знак НОМЕР_1, не виконав вимоги дорожнього знаку "Проїзд без зупинки заборонено", чим порушив п. п. 2.2 додаток 1 Правил дорожнього руху, про що складено протокол, який винний не оскаржив.

На виклик суду не з'явився, про час та місце слухання справи був повідомлений належним чином.

Керуючись ст. 9, 10, 122ч.2, 268,283, 284 КУпАП.

 

Постановив:

 

ОСОБА_1 притягнути   до адміністративної  відповідальності і стягнути штраф у розмірі 8 грн.

Постанова оскарженню не підлягає.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація