Справа № 2-5392/10
Рішення
Іменем України
21 вересня 2010 року Жовтневий районний суд м. Харкова
у складі: головуючого – Кириченко О.Д.
за участю секретаря – Нестервської Л.В.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Харкові справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, суд –
встановив:
В серпні 2010 року ОСОБА_1 звернулась до суду з позовом до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, посилаючись та те, що їх сім’я остаточно розпалася та існує формально.
В судове засідання позивач не з’явилась, звернулась до суду із заявою з проханням розглянути справу у її відсутність, в якій зазначила, що повністю підтримує свої позовні вимоги і їх обґрунтування, після розірвання шлюбу прохає залишити їй шлюбне прізвище „ОСОБА_1”.
Відповідач також не з’явився, звернувся до суду із заявою з проханням розглянути справу у його відсутність, зазначивши, що він повністю визнає позовні вимоги про розірвання шлюбу, а також їх обґрунтування.
Суд дослідивши матеріали справи, приходить до висновку що позов ОСОБА_1 підлягає задоволенню, виходячи з наступних обставин:
Сторони по справі уклали між собою шлюб 02 вересня 2006 року, зареєстровавши його у відділі реєстрації актів цивільного стану Жовтневого районного управління юстиції міста Харкова за реєстровим записом № 343.
Від данного шлюбу мають неповнолітнього сина - ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, який залишається на вихованні та утриманні позивачки.
У зв’язку з різними поглядами на життя, відсутністю спільних інтересів подружжя протягом року фактично не ведуть, спільного господарства, взаємно не спілкуються, за цей час відповідачем була утворена нова фактична сім’я з іншою жінкою.
На думку суду викладене свідчить про те, що сім’я дійсно перестала існувати та носить в теперішній час формальний характер.
Яких-небудь сподівань на її відновлення немає, а тому заходи щодо примирення цього подружжя не потрібні.
На підставі викладеного та керуючись ст.ст.5,8,10,60,15,61,158,197,208,213-215 ЦПК України, ст.ст.104, 105,112 Сімейного Кодексу України, суд –
Вирішив:
Позов ОСОБА_1 – задовольнити.
Розірвати шлюб між ОСОБА_1 та ОСОБА_2, зареєстрований 02 вересня 2006 року у відділі реєстрації актів цивільного стану Жовтневого районного управління юстиції міста Харкова, за реєстровим записом № 343.
Після набрання чинності судового рішення про розірвання шлюбу залишити позивачці шлюбне прізвище „ОСОБА_1”.
Рішення може бути оскаржене до Апеляційного суду Харківської протягом десяти днів з дня його проголошення шляхом подання апеляційної скарги через Жовтневий районний суд м. Харкова.
Головуючий О.Д. Кириченко
- Номер: 6/522/227/20
- Опис:
- Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
- Номер справи: 2-5392/10
- Суд: Приморський районний суд м. Одеси
- Суддя: Кириченко Олександр Дмитрович
- Результати справи:
- Етап діла: Призначено склад суду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 10.02.2020
- Дата етапу: 10.02.2020