Судове рішення #11424669

                                                                                  Справа № 2-179-2010

    РІШЕННЯ

    ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

30 вересня 2010 року.  Зарічненський районний суд Рівненської області в складі:

головуючого  судді          Березюк О.Г.

при секретарі                    Савич Ж.В.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в смт. Зарічне справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,-

                          В С Т А Н О В И В:

Позивачка перебуває в зареєстрованому шлюбі з відповідачем з 25.02.1994 року. Від даного шлюбу мають двох неповнолітніх дітей: дочку ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 та дочку ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2.

 Покликаючись на те, що спільне життя з відповідачем не склалось, через те, що більше семи років разом не проживають, спільного господарства не ведуть, а тому ОСОБА_5 просила розірвати шлюб.

В судовому засіданні позивачка вимоги заяви підтримала. Суду пояснила, що сім’я фактично розпалась.

Відповідач позов визнав і не заперечував проти його задоволення. Згідний на розірвання шлюбу.

Суд, вислухавши пояснення сторін, дослідивши зібрані по справі докази, вважає, що позов підлягає до задоволення з наступних підстав.

Відповідно до свідоцтва про одруження, сторони перебувають в зареєстрованому шлюбі з 25.02.1994 року (актовий запис про реєстрацію шлюбу №7 складений Борівською сільрадою Зарічненського району Рівненської області).(а.с.5).

Від даного шлюбу  мають двох неповнолітніх дітей: дочку ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 та дочку ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2.

Судом встановлено, що сім’я фактично розпалась, подальше спільне життя та збереження її неможливе.

Суд, вирішуючи питання  про розірвання шлюбу вважає за необхідне з’ясувати прізвища подружжя після розірвання шлюбу, залишивши прізвище позивачки ОСОБА_1

На підставі викладеного, ч.2 ст.104, ч.3 ст.105, ст.112, ч.2 ст.114, 115 Сімейного Кодексу України, керуючись ст.ст. 10,60, 212-215 ЦПК України, суд

В И Р І Ш И В:

Позов ОСОБА_1 задовольнити.

Шлюб між ОСОБА_1 (дошлюбне прізвище – ОСОБА_1) та ОСОБА_2, зареєстрований 25 лютого 1994 року Борівською сільрадою Зарічненського району Рівненської області, актовий запис №7, розірвати.

Дітей – ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, та ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2, залишити на вихованні матері ОСОБА_1.

Після розірвання шлюбу залишити за позивачкою прізвище – ОСОБА_1.

Стягнути з ОСОБА_2 вісім гривень 50 копійок судового збору на користь держави.

Після набрання цим рішенням законної сили, її копію невідкладно направити до місцевого органу державної реєстрації актів цивільного стану, для внесення відомостей до Державного реєстру актів цивільного стану громадян та проставлення відмітки в актовому записі про шлюб.  

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку для подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.

Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом десяти днів з дня його проголошення до Апеляційного суду Рівненської області через Зарічненський районний суд Рівненської області. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення.

Суддя:                                підпис

Суддя Зарічненського районного суду

Рівненської області                                                                                        Березюк О.Г.    

  • Номер: 6/492/15/19
  • Опис: про заміну сторони виконавчого провадження в/л № 2-179/10 від 01.04.2010 року
  • Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
  • Номер справи: 2-179/10
  • Суд: Арцизький районний суд Одеської області
  • Суддя: Березюк Олег Григорович
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 13.05.2019
  • Дата етапу: 22.05.2019
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація