Судове рішення #11423753

                                    Справа № 5- 15/2010 р.

  ПОСТАНОВА

              Іменем України

   

18 жовтня 2010 року                                     Березівський районний суд Одеської області в складі:       головуючого судді - Прібилова В.М.,

                   за участю секретаря - Музиці О.Ф.,

                                    прокурора – Гасанової О.М., -

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Березівка подання інспектора Березівського РП Комінтернівського міжрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції про скасування звільнення з випробуванням відносно ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, українця, громадянина України, ІНФОРМАЦІЯ_3, не одруженого, не працюючого, мешканця АДРЕСА_1, засудженого вироком Березівського районного суду Одеської області 25 червня 2009 року за ч.1 ст.289 КК України на підставі ст. 71 КК України до п'яти років позбавлення волі з іспитовим строком на два роки та направлення його для відбування призначеного покарання -

        в с т а н о в и в

ОСОБА_1 за вироком Березівського районного суду Одеської області, від 25 червня 2009 року визнаний винним у скоєні злочину передбаченого ч. 1 ст. 289 КК України і на підставі ст. 71 КК України засуджений до п'яти років позбавлення волі.

Відповідно до ст. ст. 75, 76 КК України від покарання був звільнений з випробуванням строком на два роки з покладенням на нього обов'язків регулярно з'являтися для реєстрації до КВІ та повідомляти про зміну місця проживання, навчання або роботи.

Інспектор Березівського РП Комінтернівського міжрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції звернувся до суду з поданням про скасування звільнення з випробуванням відносно ОСОБА_1, посилаючись на те, що засуджений ОСОБА_1, який попереджався, що у разі ухилення від виконання своїх обов'язків він буде направлений відбувати призначене йому судом покарання, протягом строку випробування зазначені обов'язки не виконав. На неодноразові виклики до КВІ не з'являвся без поважних причин.

Заслухавши думку прокурора, дослідивши матеріали справи, суд вважає що подання інспектора КВІ задоволенню не підлягає, оскільки в матеріалах справи міститься копія актового запису про смерть № 9 від 07 травня 2010 року з якого вбачається, що ОСОБА_1 помер ІНФОРМАЦІЯ_4.

Враховуючи викладене, суд не вбачає підстав для подальшого розгляду справи про скасування звільнення від відбування покарання з випробуванням і направлення ОСОБА_1 для відбування призначеного покарання та вважає за необхідне особову справу № 25/2009 відносно ОСОБА_1 повернути до Березівського РП Комінтернівського МВ КВІ УДДУВП в Одеській області.

    На підставі викладеного, керуючись ч. 2 ст. 78 КК України, ст. 408-2 КПК України, Березівський районний суд, -

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           

п о с т а н о в и в

Подання інспектора Березівського РП Комінтернівського міжрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції про скасування звільнення з випробуванням відносно ОСОБА_1 та направлення його для відбування призначеного покарання - залишити без задоволення.

Повернути Березівському РП Комінтернівського МВ КВІ УДДУВП в Одеській області особову справу № 25/2009 р. відносно ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1.

    Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Одеської області на протязі семи діб із моменту її проголошення.

Суддя                                                 В.М.Прібилов.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація