Судове рішення #11422204

                 

РІШЕННЯ                        Cправа № 2-1382/2010 р.

           ІМЕНЕМ    УКРАЇНИ

19 жовтня 2010 року                                                                                 м. Надвірна    

 

Надвірнянський  районний   суд Івано-Франківскої області

в складі:  головуючого - судді     Грещука Р.П.

                            секретаря     -     Юрчило Л.М.

 

 розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Надвірна  цивільну справу за позовом  ОСОБА_1  до ОСОБА_2   про розірвання шлюбу  ,-

В С Т А Н О В И В :

30.09.2010 р. ОСОБА_1   звернувся в суд з позовом  до ОСОБА_2  про розірвання шлюбу .

Свої вимоги позивач мотивує тим, що 06.11.2004  року  він  та ОСОБА_2  зареєстрували шлюб у Лівобережному відділі реєстрації  шлюбів м. Києва з Державним центром розвитку сім»ї , актовий запис № 1675.

            За час спільного проживання в них народилося двоє дітей : син – ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1  та  дочка ОСОБА_4   , ІНФОРМАЦІЯ_2 ,  які на даний час проживають з відповідачкою .

    Причиною розірвання шлюбу стало те, що за час сумісного проживання  відношення відповідачки до нього   змінилося, відповідачка  часто вчиняла сварки ,  скандали  та різного роду непорозуміння , дорікала йому за те , що він мало заробляє та  за те , що  він не має власної квартири,   що призвело до того , що  з травня   2010 року  вони почали проживати окремо , різними сім»ями .  

Просить суд постановити рішення, яким розірвати шлюб між ним та ОСОБА_2  неповнолітніх дітей   залишити проживати з відповідачкою .

 В судове засідання позивач не прибув, натомість на адресу суду направив письмову заяву в якій просить суд розглянути справу в його відсутність, задоволити   позовні вимоги та  розірвати шлюб між ним та  ОСОБА_2

             Відповідачка ОСОБА_2  в судове засідання не прибула та на адресу суду направила заяву в якій  визнає позовні вимоги ОСОБА_1  та не заперечує щодо  розірвання шлюбу.

             Суд  дослідивши письмові докази ,  прийшов до   висновку, що  позов підставний  , так як в судовому засіданні   знайшли своє підтвердження  доводи , які  викладені в позовній заяві  і які  не спростовано відповідачкою  та встановлено , що  подальше  спільне життя  подружжя  і збереження  шлюбу  суперечить   інтересам сторін , що мають  істотне значення  .

            Сторони не вживають  заходів  для примирення ,  не  підтримують  жодних  стосунків  як подружня  пара , а за таких обставин цей шлюб   існує формально .

           Неповнолітніх дітей   сина – ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1  та  дочку ОСОБА_4   , ІНФОРМАЦІЯ_2   на переконання суду, слід залишити проживати з  відповідачкою .

               На підставі наведеного, ст.ст.105, 110, 112 СК України, керуючись ст. ст.208, 213 – 215, 218, 223 ЦПК України, суд,-

 

В И Р І Ш И В :

            Позов задоволити.

  Шлюб між  ОСОБА_1  та ОСОБА_2  , який зареєстрований 06.11.2004  року    у Лівобережному відділі реєстрації  шлюбів м. Києва з Державним центром розвитку сім»ї , актовий запис № 1675 - розірвати.

         Неповнолітніх дітей   сина – ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1  та  дочку ОСОБА_4   , ІНФОРМАЦІЯ_2     - залишити проживати з відповідачкою.

 При розірванні шлюбу  прізвище  ОСОБА_2  -  залишити без змін .

 Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку для подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання  апеляційної скарги, рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.

Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом 10 днів з дня його проголошення до апеляційного суду Івано-Франківської області через Надвірнянський районний суд.

      Оригінал рішення зберігається в матеріалах справи № 2-1192/2010 р.

                     

                      Суддя                                   підпис                                 Р.П.Грещук                       З оригіналом вірно                                                                                                                

                              Суддя:                                                                                          Р.П.Грещук

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація