Справа № 3-1090/10
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
21.09.2010 року.
Суддя Попільнянського районного суду Житомирської області Рудник М.І., розглянувши справу про адміністративне правопорушення, яка надійшла від територіальної державної інспекції праці в Житомирській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця міста Києва і жителя АДРЕСА_1
місце роботи: ТОВ „Лисівка-Агро”-директор
за ст.41 ч.1 КУпАП,
ВСТАНОВИВ:
06.09.2010 року при перевірці ТОВ „Лисівка-Агро” яке знаходиться за адресою село Лисівка, вул. Харківська,10 Попільнянського району Житомирської області, директором якого є ОСОБА_1, виявлено порушення ст. 83 КЗпП України а саме: трьом звільненим працівникам товариства, ОСОБА_2 (звільнений 12.11.2009 року - Наказ № 22 ), ОСОБА_3 ( звільнений 12.11.2009 року – Наказ № 20 ), ОСОБА_4 (звільнений 07.11.2009 року – Наказ №9 ), при звільненні не нараховано та не виплачено компенсацію за невикористану відпустку, сума ненарахованої компенсації за попередніми підрахунками становить до 2700 грн. Порушення триває на день складання протоколу.
Зазначене правопорушення призвело до порушення прав найманих працівників на гарантовану оплату праці, можливість самостійно розпоряджатись заробленими грошами відповідно до чинного законодавства.
Вина директора товариства полягає в невиконанні вимог законодавства про працю.
В судовому засіданні особа, що притягується до адміністративної відповідальності винність в скоєному правопорушенні, передбаченому ст.41 ч.1 КУпАП, визнала повністю.
Крім повного визнання порушником своєї вини його вина підтверджується :
- протоколом про адміністративне правопорушення № 06-15-053/0914 від 06.09.2010 року, згідно якого в своїх поясненнях він визнав свою винність;
- актом перевірки № 06-15-053/1247 від 06.09.2010 року;
- приписом № 06-15-053/1247-1277 від 06.09.2010 року.
При накладенні стягнення враховуються характер вчиненого правопорушення, особа порушника, ступінь його вини, майновий стан, обставини, що пом’якшують та обтяжують відповідальність.
Обставин, що обтяжують відповідальність ОСОБА_1 не виявлено.
Обставиною, що пом’якшує відповідальність ОСОБА_1 є щире розкаяння винного.
За даних обставин, суд вважає за можливе накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу, що передбачено санкцією даної статті.
Керуючись ст.41 ч.1, 280, 283 КУпАП,
ПОСТАНОВИВ:
Визнати ОСОБА_1 винним у вчиненні адміністративного правопорушення передбаченого ст.41 ч.1 КУпАП і накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 510 гривень.
Термін звернення до виконання три місяці.
Апеляційна скарга, протест прокурора на постанову про притягнення до адміністративної відповідальності подається до апеляційного суду Житомирської області через місцевий суд , який виніс постанову, на протязі 10 днів з дня винесення постанови.
Суддя Попільнянського
районного суду Рудник М.І.