Справа № 2-12625/2010 р .
Р І Ш Е Н Н Я
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
08 жовтня 2010 року Харцизький міський суд Донецької області в складі:
головуючого судді ТКАЧЕНКО Л.Я.
при секретарі РАНКОВОЇ О.О.
розглянувши у попередньому судовому засіданні в залі суду в м. Харцизьку цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,
В С Т А Н О В И В :
23 вересня 2010 року позивач звернувся до суду з позовом до відповідачки про розірвання шлюбу. Позов мотивує тим, що з відповідачкою перебуває в зареєстрованому шлюбі з 28.10.1989 року. Шлюб було зареєстровано в виконкомі Іловайської міської ради м. Харцизька Донецької області, актовий запис № 167. Від шлюбу неповнолітніх дітей не мають. Подружні відносини були припинені з травня 2009 року, в зв’язку з тим, що в них різні характери та різні погляди на життя, часто сварилися, втратили взаєморозуміння. Вважає, що при сформованих взаємовідносинах подальше збереження сім’ї неможливо, на примирення не згоден. Суперечок по розподілу майна немає.
Відповідачка в судовому засіданні позовні вимоги визнала у повному обсязі на розірвання шлюбу згодна, після розірвання шлюбу просила залишити їй набуте в шлюбі прізвище - «ОСОБА_2».
Вивчивши матеріали справи, вислухавши думку сторін, суд знаходить заявлений позов обґрунтованим, та таким що підлягає задоволенню з наступних підстав.
Так, в судовому засіданні встановлено, що сторони одружені з 28.10.1989 року. Від сумісного шлюбу неповнолітніх дітей не мають. Сторони припинили подружні стосунки з травня 2009 року через те, що в них різні характери та різні погляди на життя, часто сварилися, втратили почуття поваги та любові один до одного. Суперечок по розподілу майна немає.
З’ясувавши фактичні взаємини сторін, що втратили почуття любові і поваги один до одного, суд вважає встановленим, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, що має істотне значення.
При таких обставинах, суд вважає за можливе розірвати шлюб між сторонами.
Одночасно суд вважає за необхідне задовольнити заяву відповідачки і після розірвання шлюбу залишити їй прізвище, набуте в шлюбі – «ОСОБА_2».
Керуючись ст.ст. 110, 112 Сімейного Кодексу України, ст.ст. 10, 11, 60, 130,212, 213, 214 ЦПК України , суд, -
В И Р І Ш И В:
Шлюб між ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, який народився у с. Анастасіївка М-Курганського р-ну Ростовської області та ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2, яка народилась у м. Артемовськ Донецької області, зареєстрований 28.10.1989 року у виконкомі Іловайської міської ради м. Харцизька Донецької області, актовий запис № 167 - розірвати, залишивши відповідачці прізвище, набуте в шлюбі, а саме – «ОСОБА_2».
Рішення може бути оскаржене до Апеляційного суду Донецької області через Харцизький міський суд протягом десяти днів з дня його проголошення.
Рішення Харцизького міського суду Донецької області набрало чинності «_____» __________ 2010 року.
Суддя: