Судове рішення #11400312

Копія

Справа № 2-973/10

Р І Ш Е Н Н Я

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

(ЗАОЧНЕ РІШЕННЯ)

    20 жовтня 2010 року

         Жовтневий  районний  суд  Миколаївської  області  у  складі головуючого  судді Довжука А.І., при секретарі Коваленко О.І., за участю позивачки ОСОБА_1, розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в  м. Миколаєві цивільну  справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання неповнолітньої дитини,

В С Т А Н О В И В:

    16 вересня 2010 р. ОСОБА_1 звернулась до суду з позовом про стягнення з  ОСОБА_2 аліментів у твердій грошовій сумі у розмірі  500 гр. щомісяця на утримання їх неповнолітньої доньки ОСОБА_3, 1999 року народження,  до її повноліття.

    В судовому засіданні позивачка підтримала позовні вимоги та в їх обгрунтування  пояснила, що з 16 квітня 1999 року перебуває у шлюбі з відповідачем. 23 вересня того ж року народилась їх донька ОСОБА_3.

    Разом з тим, спільне життя з відповідачем не склалося та з вересня 2008 року вони припинили шлюбні стосунки. Їх донька мешкає разом з нею та перебуває на її утриманні. Відповідач матеріальної допомоги на утримання дитини не надає, а самостійно забезпечити необхідні умови  утримання доньки вона не може, тому і звернулась до суду з цим позовом.  

    Відповідач у судове засідання  не з'явився, хоча про час та місце розгляду справи повідомлений своєчасно та належним чином. На підставі ч. 4 ст. 169 ЦПК України суд вважає можливим розглянути справу у його відсутність.

    Вислухавши пояснення позивачки, дослідивши письмові докази, суд встановив, що сторони перебувають у шлюбі, зареєстрованому 16 квітня 1999 р., та мають доньку ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_2 (а.с. 5-6).

    Згідно довідки Первомайської селищної ради, неповнолітня ОСОБА_3 перебуває на утриманні своєї матері ОСОБА_1.(а.с. 4).

    Враховуючи викладене та матеріальне становище позивачки,  на підставі ст. 180 СК України, згідно якої обоє з батьків мають приймати участь у вихованні та утриманні своїх неповнолітніх дітей, та на підставі ч. 3 ст. 181, ст. 184 СК України, суд вважає позов  ОСОБА_1 таким що підлягає задоволенню.

    Відповідно до ст. 88 ЦПК України з відповідача необхідно стягнути судовий збір по справі у розмірі  51 гр. та витрати на інформаційно технічне забезпечення у сумі 120 гр.

    На підставі ст. 367 ЦПК України рішення суду підлягає негайному виконанню в межах платежу за один місяць.

    Керуючись ст. ст.  208, 212-215, 218, 224- 226 ЦПК України, суд

В И Р І Ш И В:

    Стягнути з ОСОБА_4 на користь ОСОБА_5 на утримання доньки ОСОБА_6, ІНФОРМАЦІЯ_2, аліменти у твердій грошовій сумі у розмірі  500 гр. щомісяця, починаючи з 16 вересня 2010 року до повноліття дитини.

    Стягнути з ОСОБА_2 в доход держави судовий збір по справі у розмірі  51 гр. та витрати на інформаційно технічне забезпечення у сумі                 120 гр.

    Рішення суду допустити до негайного виконання у межах платежу за один місяць.

    Заочне рішення може бути переглянуто судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача, поданою протягом десяти днів з дня отримання його копії.

    Рішення може бути оскаржено позивачем в апеляційному порядку впродовж             10 днів з дня його проголошення до апеляційного суду Миколаївської області через Жовтневий районний суд

    У разі залишення заяви про перегляд заочного рішення без задоволення заочне рішення може бути оскаржене відповідачем в апеляційному порядку.

    Суддя-підпис-Довжук

    Рішення не набрало законної сили.

    Копія вірна:

                      Суддя                       А.І.Довжук

                                         

  • Номер: 6/639/34/17
  • Опис:
  • Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
  • Номер справи: 2-973/10
  • Суд: Жовтневий районний суд м. Харкова
  • Суддя: Довжук Анатолій Іванович
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 14.02.2017
  • Дата етапу: 01.03.2017
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація