Судове рішення #11387261

Справа № 3-1407/2010

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

11 червня 2010 року Красноармійський міськрайонний суд Донецької області

в складі: головуючого судді Воробйова С.О.

       при секретарі Подлєсної О.А.

за участю особи, яка притягається до адміністративної відповідальності – ОСОБА_1

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду м.Красноармійська матеріали, що надійшли від ВДАІ м.Красноармійська Донецької області про притягнення до адміністративної відповідальності:

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1року народження, уродженця Донецької області, громадянина України, працюючого у ТК «Орбіта» відеоінженером, прож. за адресою: АДРЕСА_1,

за ст.124 КУпАП, -

ВСТАНОВИВ:

30.05.2010р., о 08год.00хв., гр. ОСОБА_1, у порушення п.12.1 Правил дорожнього руху України, керуючи автомобілем марки Toyota Auris, д/н НОМЕР_1, в м.Красноармійську по вул.Громовой, не вибрав безпечної швидкості руху та скоїв наїзд на перешкоду, в результаті чого пошкодив авто, а саме: передній капот, бампер, про що було складено протокол про адміністративне правопорушення серії АН 504079 від 30.05.2010року.

ОСОБА_1 до суду з’явився та визнав себе винним у скоєнні вищевказаного адмінправопорушення.

Згідно ст.124 КУпАП порушення учасниками дорожнього руху правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, вантажу, автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд чи іншого майна, тягнуть за собою накладення штрафу від 20 до 25 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, або позбавлення права керування транспортними засобами на строк від шести місяців до одного року.  

Призначаючи вид та розмір адміністративного стягнення, суд враховує обставини, що пом’якшують і обтяжують відповідальність відповідно до вимог ст.ст.34, 35, 283 КУпАП. При накладенні адміністративного стягнення враховується ступінь вини та матеріальний стан особи, яка притягається до адміністративної відповідальності відповідно до ст.33 КУпАП.

Оскільки судом встановлено, що ОСОБА_1 порушив Правила дорожнього руху України, що спричинило пошкодження транспортного засобу, його слід визнати винним за ст.124 КУпАП та призначити адміністративне стягнення у вигляді позбавлення права керування всіма видами транспортних засобів строком на шість місяців  

Керуючись ст.ст.124, 276, 279, 280, 283, 285, 289 КУпАП, суд, -

ПОСТАНОВИВ:

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1р.н., визнати винним за ст.124 КУпАП та призначити йому адміністративне стягнення у вигляді позбавлення права керування всіма видами транспортних засобів строком на шість місяців .

Направити копію постанови до ВДАІ м.Красноармійська Донецької області для виконання.

Постанова може бути оскаржена до Апеляційного суду Донецької області протягом 10 днів з дня її винесення.

                Суддя:

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація