Судове рішення #11385161

                                                      Справа № 2-8274/10                                                                                                                            

                                                                   РІШЕННЯ

                                                           ІМЕНЕМ УКРАЇНИ                    

      14 жовтня 2010 року   Ленінський районний суд м. Кіровограда у складі:

головуючого:  . . . . . . . . . . . . . . . . Циганаш І.А.

при секретарі: . . . . . . . . . . . . . . . . Федоровій О.В.

розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Кіровограді цивільну справу за позовом ОСОБА_3 до ОСОБА_4  про стягнення аліментів ,-

                                                                    ВСТАНОВИВ:

            Сторони зареєстрували шлюб 15 квітня 2006 року. Від спільного проживання мають неповнолітню доньку – ОСОБА_5, ІНФОРМАЦІЯ_1.

Позивач звернулась до суду з позовом до ОСОБА_4 про стягнення аліментів, обґрунтувавши свої вимоги тим, що спільне життя з відповідачем не склалося та з квітня 2010 року вони проживають окремо, відповідач взагалі не надає ніякої матеріальної допомоги на утримання доньки в добровільному порядку, донька постійно проживає  з нею та знаходиться на повному її утриманні. Просить стягнути з відповідача аліменти на утримання доньки в розмірі ј частини заробітку (доходу), але не менше ніж 30 % прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку щомісячно до досягнення донькою  повноліття, тобто до ІНФОРМАЦІЯ_1.

 Позивач в судовому засіданні позовні вимоги підтримала, просила їх задовольнити, посилаючись на обставини, викладені в позові.  

Відповідач в судовому засіданні позовні вимоги визнав, не заперечував проти їх задоволення.    

Заслухавши пояснення відповідача та дослідивши матеріали справи, суд вважає, що позов підлягає задоволенню з наступних підстав.

Судом встановлено та відповідач в судовому засіданні не заперечував, що він являється батьком ОСОБА_5. ІНФОРМАЦІЯ_1, а тому у відповідності до ст.180 СК України зобов’язаний утримувати свою неповнолітню доньку.

    Керуючись ст.ст. 180, 182 СК України,  ст. ст. 10, 11, 57, 60, 79, 88, 212-215 ЦПК України, суд,-

                                                                  ВИРІШИВ:

              Позовні вимоги ОСОБА_3 задовольнити в повному обсязі.

Стягнути аліменти з ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_3, що проживає за адресою: АДРЕСА_1, не працюючого на користь ОСОБА_3 на утримання доньки ОСОБА_5, ІНФОРМАЦІЯ_1, в розмірі ј  частини заробітку (доходу), але не менше ніж 30 % прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, починаючи з 24 вересня 2010 року і до досягнення ОСОБА_5  повноліття, тобто до ІНФОРМАЦІЯ_1.

           Стягнути з ОСОБА_4 судовий збір на користь держави у розмірі 51 грн. та витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи в сумі 120 грн., а всього: 171 грн.

    Рішення в частині стягнення аліментів в межах місячного платежу підлягає негайному виконанню.

Рішення може бути оскаржено в апеляційному порядку  шляхом  подачі апеляційної скарги протягом 10 днів після проголошення рішення через Ленінський районний суд м. Кіровограда  до Апеляційного суду Кіровоградської області.  

Суддя Ленінського райсуду

м. Кіровограда                                          Циганаш І.А.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація