Судове рішення #11375803

                                                                        Справа № 2-724/2010 р.

                                                                РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

              20 серпня   2010 року Кременчуцький районний суд Полтавської області в складі: головуючого – судді Клименко С.М.

при секретарі Кузуб К.О.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні суду в м. Кременчуці справу за позовом ОСОБА_1  до ОСОБА_2,  сектору громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб Кременчуцького РВ ГУМВС України в Полтавській області про усунення перешкод в користуванні власністю шляхом  зняття з реєстраційного обліку

ВСТАНОВИВ:

               ОСОБА_1  звернувся до суду з позовом  до ОСОБА_2, сектору громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб Кременчуцького  РВ ГУМВС України в Полтавській області про усунення перешкод в користуванні власністю  шляхом зняття з реєстраційного обліку,  посилаючись в заяві ,  що  йому на  праві  власності належить квартира АДРЕСА_1, в якій   зареєстрований відповідач  ОСОБА_2, але  за місцем реєстрації не проживає з 1997 року , речей своїх там не утримує,  однак  добровільно знятись з реєстрації не бажає,  чим перешкоджає йому  повноцінно користуватися своєю власністю, тому просив суд визнати його втратившим право користування житловим будинком та зобов’язати сектор громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб Кременчуцького РВ ГУМВС України в Полтавській області зняти його з реєстраційного обліку.

                  Позивач  звернувся до суду із заявою про розгляд справи без застосування технічних  засобів фіксації, яка судом розглянута  та задоволена, як така, що не порушує нічиїх прав, свобод та інтересіві не суперечить чинному законодавсту.

В судовому  засіданні позивач ОСОБА_1 позов підтримав і просив  задовольнити, про підстави та обставини  пояснив так, як це викладено в позовній заяві.

                  Відповідач ОСОБА_2  в судове засідання не з”явився по невідомій суду причині, про час розгляду справи повідомлений належним чином , що підтверджується оголошенням про день розгляду справи,  розміщеним в газеті “ Зоря Полтавщини”  №127-128 від 13 серпня  2010 року.  

                   Відповідач: Сектор громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб Кременчуцького РВ ГУМВС України  в  Полтавській області в судове засідання не направили свого представника, проти задоволення позову не заперечували і просили розглядати справу у їх відсутність.                                        

                Суд, заслухавши пояснення  позивача  ОСОБА_1, дослідивши матеріали справи, вважає, що позов підлягає задоволенню з наступних підстав.

                В відповідності до ст.10 ЦПК України сторони  та інші особи, які беруть участь  у справі мають рівні права щодо подання   доказів, їх дослудження  та доведення перед судом їх переконливості. Кожна сторона  повинна довести  ті обставини, на які  вона посилається  як на підставу своїх вимог  або заперечень. Суд сприяє всебічному  і повному  з”ясуванню  обставин справи, роз”яснює особам, які беруть участь у справі, їх права  і обов”язки, попереджає  про наслідки вчинення  чи не вчинення  процесуальних дій і сприяє здійсненню їх прав.  

              Так, в судовому засіданні встановлено, що позивачу  ОСОБА_1  на праві  власності належить квартира  №12 , розташована за адресою АДРЕСА_1 , в якій

                                                         -2-

зареєстрований відповідач, але там  не проживає з 1997 року і речі його в квартирі  відсутні, що підтверджується актом Недогарківської сільської ради від 03 червня 2010 року,  але добровільно знятися з реєстрації не  бажає, чим перешкоджає ОСОБА_1 повноцінно користуватися своєю власністю та порушує його законні права і інтереси, які необхідно поновити , усунути перешкоди в користуванні його власністю  і зобов’язати сектор громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб Кременчуцького РВ ГУМВС України  в Полтавській області  зняти його  реєстраційного обліку.                                            

               Керуючись ст.ст.10,11,209,212, 214, 215 ЦПК України, ст.ст.386,391 ЦПК України,  суд                                                                                                                                          

                                                   

                                           ВИРІШИВ:

                   Позов  ОСОБА_1  до ОСОБА_2,  сектору громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб Кременчуцького РВ ГУМВС України в Полтавській області про усунення перешкод в користуванні власністю шляхом  зняття з реєстраційного обліку   задовольнити.

Визнати  ОСОБА_2  втратившим право користування квартирою АДРЕСА_1

 Сектору  громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб  Кременчуцького РВ ГУМВС України в Полтавській області зняти ОСОБА_2 з реєстраційного обліку по квартирі АДРЕСА_1

Рішення може бути оскаржено до апеляційного суду через Кременчуцький районний суд на протязі 10 днів з дня його проголошення.

 

     СУДДЯ                                                              С.М.КЛИМЕНКО

 

     

     

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація