Судове рішення #11375063

Справа № 2-а-339/10

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ

19 жовтня 2010 року                                          смт. Великий Березний

    Великоберезнянський районний суд Закарпатської області в складі головуючого судді Цибика І.Й., при секретарі Тисянчин М.В., розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду смт. Великий Березний адміністративну справу за позовом відділу  державної виконавчої служби Великоберезнянського районного управління юстиції до ОСОБА_1 про встановлення тимчасового обмеження у праві виїзду громадянина України за кордон та вилучення закордонного паспорту ,

В С Т А Н О В И В :

   

        Позивач звернувся до суду з цим поданням з цих підстав, що на виконанні у виконавчій службі, відповідно постанови від 14.11.2006 року, знаходиться виконавче провадження по примусовому виконанню  виконавчого листа № 2-241 від 06.10.2006 року, виданого Великоберезнянським районним судом про стягнення з ОСОБА_1 на користь ОСОБА_2 аліментів на утримання дитини, ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 в розмірі 180,00 грн. щомісячно, починаючи з 11.09.2006 року і до його повноліття.

        Однак, відповідач ухиляється від виконання вказаних аліментних зобов'язань та станом на 01.09.2010 року заборгованість ОСОБА_1 по сплаті аліментів становить                8 640,00 грн., тому позивач просить встановити для нього тимчасове обмеження у праві виїзду за кордон та вилучити в нього закордонний паспорт, до виконання ним зазначених зобов'язань.

        Згідно відповіді № 19/3974 від 11.08.2008 року Управління СГІРФО ГУМВС України в Закарпатській області, 25.06.1998 року ОСОБА_1 отримав закордонний паспорт НОМЕР_1.

        Представник позивача у поданій заяві підтримав позовні вимоги та просив розглянути справу без їх участі.

        Відповідач повторно в судове засідання не з'явився без поважних причин, хоча належним чином, був повідомлений про час і місце розгляду справи.

        Оскільки перешкод для розгляду справи немає, суд розглянув її в порядку письмового провадження на підставі ч. 6 ст. 128 КАС України.

        Згідно до вимог ст. 5 Закону України «Про виконавче провадження»  державний виконавець зобов’язаний вживати заходів примусового виконання рішень, встановлених Законом, неупереджено, своєчасно, повно вчиняти виконавчі дії.

        Відповідно до ст. 6 Закону України «Про порядок виїзду з України і в'їзду в Україну громадян України», громадянинові України, який має паспорт, може бути тимчасово відмовлено у виїзді за кордон у випадках, передбачених пунктами 1-9 частини першої цієї статті, п. 2 цієї статті передбачено, що підставою для тимчасових обмежень у праві виїзду громадянина України за кордон є ухилення громадянина від виконання зобов'язань, покладених на нього судовим рішенням, до виконання зобов'язань.

    Враховуючи, що у  ОСОБА_1 існує невиконане грошове зобов’язання і він фактично ухиляється від його виконання, суд приходить до висновку, що позовна заява ДВС підлягає до задоволення.  

    На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 17, 86, 105, 159, 163 КАС України,  ст. 5 Закону України «Про виконавче провадження», п. 2 ч.1 ст. 6 та ч. 4 ст. 6 Закону України «Про порядок виїзду з України і в'їзду в Україну громадян України», -  

          П О С Т А Н О В И В:

   

    Позовну заяву задовольнити  повністю.

    Встановити тимчасове обмеження у праві виїзду гр. України ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_2, мешканця АДРЕСА_1 за кордон.

    Вилучити в ОСОБА_1 закордонний паспорт НОМЕР_1 від 25.06.1998 року  до виконання аліментних зобов’язань покладених на нього судом.

    Виконання постанови доручити Державній прикордонній службі України та Великоберезнянському РВ ГУМВС України в Закарпатській області.

   

    Постанова набуває законної сили в порядку та строк, визначені ст. 254 КАС України.

   

    На постанову суду може бути подана апеляція до Львівського апеляційного адміністративного суду в десятиденний строк з моменту її проголошення через цей суд.

           

                Головуючий:         «підпис»

   

    Суддя Великоберезнянського

    районного суду                             Цибик І.Й.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація