Судове рішення #11373716

                                                                                                           Справа № 2- 3146/2010                                                                                            

                                                          У Х В А Л А

                                                              судового  засідання

                    27 вересня  2010р.  Червоноградський міський суд  Львівської області

в складі:головуючого-судді                          Сковронського С.І.

              при секретарі                                    Брух А.О.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.Червонограді справу за  позовом   ВАТ «Кредо Банк» до ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4 про стягнення 512557,06 грн.

                                    в с т а н о в и в :

         позивач звернувся в суд із  позовною заявою до  ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4 про стягнення 512557,06 грн.

        Справа  неодноразово призначалася до розгляду, а саме:   на  13.09.2010р., 21.09.2010р., 27.09.2010р., однак  в судові засідання повторно не з»явилися  сторони, про причини неявки суду не повідомили.

        Сторони належним чином повідомлені про розгляд справи, однак  повторно не з»явилися в судове засідання   без поважних причин, суд вважає, що справу слід залишити без розгляду.

         Керуючись ст.207 п. 3 ЦПК України, суд

                                  У х в а л и в :

        Справу за позовом  ВАТ «Кредо Банк» до ОСОБА_2 ОСОБА_3, ОСОБА_4 про стягнення 512557,06 грн.  залишити без розгляду.

         На ухвалу може бути подана апеляційна скарга до апеляційного суду Львівської області протягом  5 днів з дня  отримання копії ухвали.

 

          Суддя                                                                                                       С.І. Сковронський

  • Номер: 6/521/89/22
  • Опис: про видачу дублікату виконавчого листа та поновлення строків на пред'явлення виконавчого документу до примусовоо виконання
  • Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
  • Номер справи: 2-3146/10
  • Суд: Малиновський районний суд м. Одеси
  • Суддя: Сковронський Сергій Іванович
  • Результати справи:
  • Етап діла: Призначено склад суду
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 06.01.2022
  • Дата етапу: 06.01.2022
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація