Справа №- 22-ц- 26338/10р. Головуючий 1 інст. Шишкін О.В.
Категорія – договірні. Доповідач – Міненкова Н.О.
У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
16 вересня 2010 року судова колегія судової палати у цивільних справах апеляційного суду Харківської області в складі :
Головуючого судді : Міненкової Н.О.
Суддів – Гальянової І.Г., Ларенка В.І.
При секретарі – Григоренко К.Ю.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Харкові апеляційну скаргу ОСОБА_1 на ухвалу судді Дзержинського районного суду м. Харкова від 21 червня 2010 року по справі за позовом акціонерно – комерційного банку соціального розвитку „Укрсоцбанк” в особі Харківської філії АКБ „Укрсоцбанк” до ОСОБА_2, ОСОБА_1 про звернення стягнення на предмет іпотеки, -
в с т а н о в и л а
21 червня 2010 року суддею Дзержинського районного суду м. Харкову було відкрито провадження по справі за позовом Акціонерно – комерційного банку соціального розвитку „Укрсоцбанк” в особі Харківської філії АКБ „Укрсоцбанк” до ОСОБА_2, ОСОБА_1 про звернення стягнення на предмет іпотеки, -
В апеляційній скарзі ОСОБА_1 просить ухвалу судді скасувати, посилаючись на те, що дана справа підвідомча господарському суду, так як він, ОСОБА_1 зарарєєстрований як підприємець, а позов до нього пред’явлено юридичною особою, що є підвідомчістю господарського суду.
Перевіривши матеріали справи, обговоривши доводи апеляційної скарги, судова колегія не знаходить підстави для скасування ухвали про відкриття провадження.
Як вбачається з доданого до матеріалів справи кредитного договору, кредит у тимчасове користування надавався відповідачу як фізичній особі, а не як підприємцю, тобто між сторонами за кредитним договором виникли цивільно – правові відносини, основані на договорі. А тому провадження у справі відкрито правильно і підстав для скасування ухвали судді не має.
Керуючись ст.ст. 303,304,307,312,317,319 ЦПК України судова колегія,
У Х В А Л И Л А
Апеляційну скаргу ОСОБА_1 відхилити, ухвалу судді Дзержинського районного суду від 21 червня 2010 року залишити без змін.
Ухвала набирає законної сили після її проголошення .
Головуючий суддя –
Судді -
У Х В А Л И Л А