Код суду 0555 Справа № 2-3868/2010
У Х В А Л А
14 жовтня 2010 р. м. Ясинувата
Суддя Ясинуватського міськрайонного суду Донецької області Циктіч В.М., перевіривши додержання вимог законодавства при поданні позову ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в м. Ясинувата Донецької області про визнання неправомірною бездіяльність УПФУ та зобов’язання нарахувати та виплатити надбавку до пенсії відповідно до Закону України «Про соціальний захист дітей війни»,-
В С Т А Н О В И В:
Позивач звернувся до Ясинуватського міськрайонного суду з позовом про визнання дій неправомірними та зобов’язання нарахувати та сплатити підвищення до пенсії відповідно до Закону України «Про соціальний захист дітей війни» в порядку ЦПК України .
Відповідно до п.1 ч.2 ст. 122 ЦПК України суддя відмовляє у відкритті провадження у справі, якщо заява не підлягає розгляду в судах у порядку цивільного судочинства.
Згідно з п.3 ч.1 ст. 18 КАС України, дія якої відновлена Рішенням Конституційного Суду України від 09.09.2010 року №1-40\2010, суд розглядає справи щодо спорів з приводу призначення, обчислення, перерахунку, здійснення, надання, одержання пенсійних виплат, соціальних виплат непрацездатним громадянам в порядку адміністративного судочинства.
Оскільки позивач звернувся із позовом в порядку цивільного судочинства, у відкритті провадження в цивільній справі необхідно відмовити та роз’яснити ОСОБА_1, що він має право звернутися до суду з позовом в порядку адміністративного судочинства відповідно до вимог ст.18 КАС України.
Керуючись ст. 122 ЦПК України, суд, -
У Х В А Л И В:
Відмовити у відкритті провадження по справі за позовом ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в м. Ясинувата Донецької області про визнання неправомірною бездіяльність УПФУ та зобов’язання нарахувати та виплатити надбавку до пенсії відповідно до Закону України «Про соціальний захист дітей війни».
Роз’яснити ОСОБА_1 його право звернутись до суду з позовом в порядку адміністративного судочинства.
Ухвалу може бути оскаржено до Апеляційного суду Донецької області через Ясинуватський міськрайонний суд Донецької області.
Апеляційна скарга на ухвалу суду може бути подана протягом п'яти днів з дня оголошення даної ухвали. У разі якщо ухвалу постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п’яти днів з дня отримання її копії.
Суддя: