Судове рішення #11369516

справа № 3-4175/10

П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М   У К Р А Ї Н И

4 жовтня 2010 року  Київський районний суд м. Донецька в складі:

головуючого судді – Бауліна В. В.,

при секретарі – Батуркіній С. І.,

розглянувши адміністративну справу, що надійшла з ВДАІ УМВСУ України в Донецькій області, відносно

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина України, уродженця Вірменії, не працюючого, проживаючого за адресою: АДРЕСА_1,

за ст.130 ч.1 КпАП України, -

В С Т А Н О В И В :

          6 серпня 2010 року біля 19 годин 20 хв., ОСОБА_1, керував транспортним засобом – «ВАЗ-21063»,  належним ОСОБА_2, рухався  по вул. Набережна в с. Урзуф у Донецькій області, в стані алкогольного сп’яніння, від проходження медичного огляду для визначення стану алкогольного сп’яніння, впливу наркотичних або токсичних речовин відмовився у присутності двох свідків, чим  порушив п. 2.5 Правил дорожнього руху.

ОСОБА_1 в судове  засідання не з’явився, про день, час та місце розгляду справи був повідомлений належним чином, що підтверджується його підписом в протоколі про адміністративне правопорушення, але  про причини своєї неявки до суду не повідомив, клопотання про відкладення розгляду справи від нього не надійшло, тому суд відповідно до ч. 1 ст. 268 КпАП України, вважає необхідним  розглянути справу на підставі наявних у справі доказів у його відсутності.

Дослідивши матеріали адміністративної справи: протокол про адміністративне правопорушення, яким зафіксований факт скоєння адміністративного правопорушення, що сталося 6 серпня 2010 року біля 19 годин 20 хв. через порушення ОСОБА_1  п. 2.5 Правил дорожнього руху; пояснення свідків ОСОБА_3, ОСОБА_4, якими підтверджений той факт, що правопорушник ОСОБА_1  відмовився від проходження медичного огляду на стан сп’яніння; суд встановив, що ОСОБА_1  вчинив порушення правил дорожнього руху, тобто адміністративне правопорушення, передбачене ст. 130 ч.1 КпАП України.

Враховуючи обставини справи, дані про особу винного, пом’якшуючу його відповідальність обставину: його каяття у вчиненому, суд вважає необхідним накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу.

На підставі викладеного, керуючись ст. 130 ч. 1 КпАП України,-

П О С Т А Н О В И В :

ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення за ст. 130 ч. 1 КпАП України та накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу на користь держави в сумі 2550 (дві тисячі п’ятсот п’ятдесят) гривень на розрахунковий рахунок № 33113336700006 в ГУ ДКУ в Донецькій області, МФО 834016, ОКПО 34687001, код платежу 21081300, отримувач УДК в Київському районі м. Донецька.

Штраф має бути сплачений правопорушником не пізніш як через п'ятнадцять  днів з дня вручення йому постанови про накладення штрафу, а в разу оскарження або опротестування  такої постанови – не пізніш як через п'ятнадцять днів з дня повідомлення про залишення скарги або протесту без задоволення.

 У разі несплати правопорушником штрафу у зазначений строк стягнути з ОСОБА_1 в порядку примусового виконання подвійний розмір штрафу на користь держави в сумі 5100 (п’ять  тисяч сто) гривень.

Постанову може бути пред’явлено до примусового виконання протягом трьох місяців з дня винесення, а вразі оскарження – протягом трьох місяців з дня розгляду апеляційної скарги.  

Постанова може бути оскарженою до   Апеляційного суду Донецької області через Київський районний суд м. Донецька протягом десяти  днів з дня її винесення.

         Суддя:                

               

                               

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація