Донецький окружний адміністративний суд
У Х В А Л А
про залишення позовної заяви без руху
09 жовтня 2010 р. Справа № 2а-23453/10/0570
Суддя Донецького окружного адміністративного суду Циганенко А.І., розглянувши позовну заяву в.о. голови Красноармійської міської партійної організації політичної партії ВО «Батьківщина» ОСОБА_1 до Красноармійської міської територіальної виборчої комісії, м. Красноармійськ про визнання неправомірними та скасування рішення від 07.10.10 про скасування рішення про реєстрацію кандидата на посаду Красноармійського міського голови ОСОБА_2, визнати неправомірним та скасування рішення від 07.10.10 про відмову в реєстрації кандидатом в депутати у багатомандатному виборчому окрузі ОСОБА_2, зобов’язання відповідача провести реєстрацію довірених осіб кандидата в депутати у багатомандатному виборчому окрузі ОСОБА_2 та довіреної особи кандидата в депутати міської ради, -
ВСТАНОВИВ:
Позивач, в.о. голови Красноармійської міської партійної організації політичної партії ВО «Батьківщина» ОСОБА_1, звернувся до Донецького окружного адміністративного суду з позовом до Красноармійської міської територіальної виборчої комісії, про визнання неправомірними та скасування рішення від 07.10.10 про скасування рішення про реєстрацію кандидата на посаду Красноармійського міського голови ОСОБА_2, визнати неправомірним та скасування рішення від 07.10.10 про відмову в реєстрації кандидатом в депутати у багатомандатному виборчому окрузі ОСОБА_2, зобов’язання відповідача провести реєстрацію довірених осіб кандидата в депутати у багатомандатному виборчому окрузі ОСОБА_2 та довіреної особи кандидата в депутати міської ради.
Відповідно до ч.4 ст. 106 КАС України Кодексу адміністративного судочинства України (далі «КАС України») позовна заява підписується позивачем або його представником із зазначенням дати її підписання.
Частиною 7 ст.56 КАС України встановлено, що законним представником органу, підприємства, установи, організації в суді є його керівник чи інша особа, уповноважена законом, положенням, статутом.
До позовної заяви не додано документа, який підтверджує повноваження в.о. голови Красноармійської міської партійної організації політичної партії ВО «Батьківщина» ОСОБА_1.
Згідно з ч.1 ст. 108 КАС України, суддя встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених ст. 106 КАС України, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху, у якій зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб їх усунення і встановлюється строк, достатній для усунення недоліків.
Позивачу необхідно усунути недоліки шляхом надання доказів повноважень особи, яка підписала позовну заяву.
На підставі вищевикладеного, керуючись ст.ст. 106;108 КАС України, -
У Х В А Л И В:
Позовну заяву в.о. голови Красноармійської міської партійної організації політичної партії ВО «Батьківщина» ОСОБА_1 до Красноармійської міської територіальної виборчої комісії, про визнання неправомірними та скасування рішення від 07.10.10 про скасування рішення про реєстрацію кандидата на посаду Красноармійського міського голови ОСОБА_2, визнати неправомірним та скасування рішення від 07.10.10 про відмову в реєстрації кандидатом в депутати у багатомандатному виборчому окрузі ОСОБА_2, зобов’язання відповідача провести реєстрацію довірених осіб кандидата в депутати у багатомандатному виборчому окрузі ОСОБА_2 та довіреної особи кандидата в депутати міської ради залишити без руху.
Надати строк до 20 год. 00 хв. 9 жовтня 2010 року в.о. голови Красноармійської міської партійної організації політичної партії ВО «Батьківщина» ОСОБА_1 для усунення недоліків позовної заяви шляхом подання доказів повноважень особи, яка підписала позовну заяву.
У разі не усунення недоліків у встановлений строк, позовна заява буде вважатись неподаною, та її буде повернуто позивачу.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Донецького апеляційного адміністративного суду в порядку і строки, встановлені ст. 186 КАС України, через Донецький окружний адміністративний суд.
Суддя Циганенко А.І.