У Х В А Л А
23 вересня 2010 року м. Ужгород
Суддя апеляційного суду Закарпатської Собослой Г.Г. вирішуючи питання про прийняття до розгляду апеляційної скарги Управління Пенсійного фонду України в м. Ужгороді Закарпатської області на постанову Ужгородського міськрайонного суду від 18 вересня 2009 року у справі за позовом ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в м. Ужгороді Закарпатської області про зобов’язання по нарахуванню недоплаченої щомісячної держаної соціальної допомоги, -
в с т а н о в и в :
Рішенням Конституційного Суду України від 09 вересня 2010 року у справі за конституційним поданням ВСУ щодо відповідності Конституції України (конституційності) положень Закону України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвідомчості справ, пов’язаних із соціальними виплатами” (справа №1-40/2010), яке було оприлюднено 14 вересня 2010 року, визнано такими, що не відповідають Конституції України (є неконституційними), положення ЗУ „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвідомчості справ, пов’язаних із соціальними виплатами” від 18 лютого 2010 року № 1691-VI.
Відповідно до ч. 2 ст. 152 Конституції України, ст. 73 Закону України “Про Конституційний Суд України” положення, визнані неконституційними, втрачають чинність з дня ухвалення Конституційним Судом України рішення про їх неконституційність.
Відповідно до ст. 69 Закону України “Про Конституційний Суд України” рішення і висновки Конституційного Суду України рівною мірою є обов'язковими до виконання.
З огляду на вищенаведене, справи, що пов’язані із соціальними виплатами, не підлягають розгляду в порядку цивільного судочинства, їх розгляд охоплюється компетенцією адміністративних судів і апеляційний суд Закарпатської області є неповноважним судом для розгляду справ такої категорії.
Керуючись ст. 15 ЦПК України, Рішенням Конституційного Суду України від 09.09.2010 (справа №1-40/2010), суддя, -
у х в а л и в :
Справу за позовом ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в м. Ужгороді Закарпатської області про зобов’язання по нарахуванню недоплаченої щомісячної держаної соціальної допомоги - передати на розгляд до Львівського апеляційного адміністративного суду у порядку адміністративного судочинства.
Суддя
Справа: №22-3703/10 Номер рядка статистичного звіту: 57
Головуючий у І-ій інстанції:
Доповідач: Собослой Г.Г.