Судове рішення #11326187

                                                                                                                         № 3 – 1542/2009 р .

П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е  М                        У К Р А Ї Н И

30 вересня 2010 року  суддя Саратського районного суду Одеської області

Смірнова І.О.,

розглянувши матеріали, які надійшли з Саратської міжрайонної державної податкової інспекції,

про притягнення до адміністративної відповідальності

ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина України, мешканця АДРЕСА_1, керівника ПП «Грейтфілд» Саратського району, Одеської області,

за ч. 1 ст. 163-4 КУпАП,

суддя

В С Т А Н О В И Л А:

ОСОБА_2, будучі керівником ПП «Грейтфілд» Саратського району, Одеської області, допустив порушення встановленого законом порядку утримання податку з доходів фізичних осіб за актом перевірки від 02 серпня 2010 року № 744/2300/33890525, а саме: неповне утримання податку з доходів фізичних осіб у серпні, жовтні 2009 року, відповідно первісних банківських документів за жовтень 2009 року та авансових звітів за червень-липень 2009 року, касових документів за серпень 2009 року; чим порушив п.п. а), г) п.п. 4.2.9 п. 4.2 ст. 4, п.п.8.1.1, п. 8.1 ст. 8 Закону України «Про податок з доходів фізичних осіб» № 889-IV від 23 травня 2003 року.

ОСОБА_2, будучі належним чином повідомленим про день та місце розгляду справи, до суду не з’явився, не повідомив суд про причину неявки.

Його вина у скоєні адміністративного правопорушення підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення, який він підписав.

    При обранні виду адміністративного стягнення, суд враховує той факт, що ОСОБА_2  протокол підписав, до суду не з’явився, з урахуванням особи правопорушника, суд вважає що до нього необхідно застосувати такий захід, як накладення адміністративного стягнення у виді штрафу.

Керуючись ст. ст. 279, 280, 283-285, 287-290, 308 КУпАП,

суддя

П О С Т А Н О В И Л А :

ОСОБА_2 ВИННИМ У СКОЄННІ АДМІНІСТРАТИВНОГО ПРАВОПОРУШЕННЯ, ПЕРЕДБАЧЕНОГО Ч. 1 СТ. 163-4 КУпАП, ТА НАКЛАСТИ НА НЬОГО АДМІНІСТРАТИВНЕ СТЯГНЕННЯ У ВИДІ ШТРАФУ НА КОРИСТЬ ДЕРЖАВИ В РОЗМІРІ ТРЬОХ НЕОПОДАТКОВУВАНИХ МІНІМУМІВ ДОХОДІВ ГРОМАДЯН, У СУМІ 51 (П’ЯТДЕСЯТ ОДНІЄЇ) ГРИВНІ.

У РАЗІ НЕСПЛАТИ ШТРАФУ У П’ЯТНАДЦЯТИДЕННИЙ СТРОК З ДНЯ ВРУЧЕННЯ ПОСТАНОВИ ПРО НАКЛАДАННЯ ШТРАФУ, А В РАЗІ ОСКАРЖЕННЯ АБО ОПРОТЕСТУВАННЯ ТАКОЇ ПОСТАНОВИ, НЕ ПІЗНІШ ЯК ЧЕРЕЗ П’ЯТНАДЦЯТЬ ДНІВ З ДНЯ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ЗАЛИШЕННЯ СКАРГИ АБО ПРОТЕСТА БЕЗ ЗАДОВОЛЕННЯ, ПРИ ПРИМУСОВОМУ ВИКОНАННІ СТЯГНУТИ З ОСОБА_2 ПОДВІЙНИЙ РОЗМІР ШТРАФУ В СУМІ 102 (СТА ДВОХ) ГРИВЕНЬ .

ПОСТАНОВУ ПРО АДМІНІСТРАТИВНЕ ПРАВОПОРУШЕННЯ МОЖЕ БУТИ ОСКАРЖЕНО, ПРОТЯГОМ ДЕСЯТИ ДНІВ З ДНЯ ПРОГОЛОШЕННЯ, ДО АПЕЛЯЦІЙНОГО СУДУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЧЕРЕЗ САРАТСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ.

СУДДЯ

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація