Справа № 2-0-310/10
РІШЕННЯ
ІМ'ЯМ УКРАЇНИ
24 червня 2010 року Ровеньківський міський суд Луганської області
в складі:
головуючого судді Шумченко Л.В.,
при секретарі Федоровій Г.В.,
розглянувши у попередньому судовому засіданні в місті Ровеньки справу за заявою ОСОБА_1, зацікавлена особа: Управління пенсійного Фонду України, про встановлення факту родинних відносин, -
ВСТАНОВИВ:
Заявниця звернулася до суду із заявою, у якій вказала, що ІНФОРМАЦІЯ_1 року помер її чоловік ОСОБА_2, з яким вона перебувала у зареєстрованому шлюбі з 04 квітня 1969 року. Вони проживали з чоловіком разом з реєстрації шлюбу і до його смерті. Вони мешкали однією родиною, вели спільне господарство. Вони з чоловіком були зареєстровані за однією адресою, але при зміні паспорта громадянина СРСР на паспорт громадянина України в прізвищах виникли розбіжності, у наслідок чого вона не може довести родинні відносини із своїм чоловіком. Просила встановити факт родинних відносин між нею та її чоловіком ОСОБА_2, померлим ІНФОРМАЦІЯ_1 року, на час його смерті.
В судовому засіданні заявниця уточнила позовні вимоги, просила суд встановити факт того, що вона перебувала у зареєстрованому шлюбі з 04 квітня 1969 року з ОСОБА_2, та на момент його смерті ІНФОРМАЦІЯ_1 року, спільно з ним проживала.
Представник зацікавленої особи проти уточнених вимог заявниці не заперечує.
Вислухав сторони, дослідивши матеріали справи, суд вважає, що заява підлягає задоволенню з наступних підстав.
Судом встановлено, що 04 квітня 1969 року Ясенівською селищною радою м. Ровеньки луганської області, було зареєстровано шлюб між ОСОБА_3 та ОСОБА_1, за актовим записом № 26 (а.с. 7)
ОСОБА_2 помер ІНФОРМАЦІЯ_1 року (а.с. 8)
Факт перебування ОСОБА_1 з 04 квітня 1969 року у зареєстрованому шлюбі із ОСОБА_2, та факт сумісного проживання на момент смерті останнього, тобто ІНФОРМАЦІЯ_1 року, підтвердили допитані в судовому засіданні свідки – ОСОБА_4, та ОСОБА_5..
Надані суду докази свідчать про наявність родинних відносин між заявницею та ОСОБА_2 За таких обставин суд вважає заяву такою, що підлягає задоволенню.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст.10,11,60, 212-215, 256-259 ЦПК України, суд,-
В И Р І Ш И В:
Заяву ОСОБА_1, зацікавлена особа: Управління пенсійного Фонду України, про встановлення факту родинних відносин задовольнити.
Встановити факт того, що ОСОБА_1 з 04 квітня 1969 року перебувала у зареєстрованому шлюбі з ОСОБА_2 та на момент його смерті, тобто ІНФОРМАЦІЯ_1 року, проживала разом із останнім.
Рішення набирає законної сили після закінчення десятиденного строку подання заяви на апеляційне оскарження, якщо таку заяву не буде подано. Якщо буде подано заяву на апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не буде подана протягом наступних двадцяти днів, рішення суду набирає законної сили після закінчення цього строку.
Заява на апеляційне оскарження може бути подана до Ровеньківського міського суду протягом десяти днів з дня його проголошення.
Рішення може бути оскаржено в апеляційному суді Луганської області через Ровеньківський міський суд протягом двадцяти днів зі дня подачі заяви на апеляційне оскарження.
С У Д Д Я - Л.В. Шумченко