Справа № 2-1464/10
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
“11” жовтня 2010 року Інгулецький районний суд м. Кривого Рогу Дніпропетровської області у складі :
головуючого судді - Вікторович Н.Ю.
при секретарі - Сальниковій О.С.
за участю:
позивача - ОСОБА_1
розглянув заочно у відкритому судовому засідані в м.Кривому Розі у залі суду цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,
В с т а н о в и в :
Відповідач у судове засідання не з»явився, про час та місце слухання справи повідомлений належним чином, надав суду заяву з проханням розглянути справу без його участі, не заперечує проти розірвання шлюбу.
Позивач у судовому засіданні підтримала позовні вимоги та суду пояснила, що з відповідачем знаходиться у зареєстрованому шлюбі з 02 червня 2007 року. Причиною розпаду сім”ї стало різні погляди на життя та різність характерів, що призводило до постійних сварок. Сторони разом не проживають, спільне господарство та єдиний сімейний бюджет не ведеться з лютого 2010 року. Між ними втрачено почуття взаємної поваги та любові. Вважає, що збереження шлюбу та подальше спільне життя суперечить її інтересам. Просить суд розірвати шлюб.
Вислухавши позивачку, дослідивши письмові матеріали справи, суд вважає встановленими такі обставини.
Сторони перебувають у шлюбі з 02 червня 2007 року /а.с.5/. Сторони мешкають окремо, спільне господарство та єдиний сімейний бюджет не ведеться з лютого 2010 року. Причиною розпаду сім”ї стало відсутність взаємоповаги між сторонами та різні погляди на життя.
Викладеними обставинами відповідають правовідносини, які виникають із права одного з подружжя на пред”явлення позову до суду.
Таким чином позовні вимоги підлягають задоволенню, оскільки у судовому засіданні встановлено, що подальше сумісне життя подружжя та збереження шлюбу протиречать інтересам позивача.
Керуючись ст.ст.110-112 Сімейного Кодексу України, ст.ст.10, 11, 60, 88, 174, 212, 224, 225 ЦПК України, суд,
В и р і ш и в :
Позовні вимоги ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу задовольнити.
Розірвати шлюб між ОСОБА_1 та ОСОБА_2, зареєстрований Інгулецьким відділом РАЦС Криворізького МУЮ, Дніпропетровської області 02 червня 2007 року, актовий запис № 104.
Прізвище ОСОБА_1 після розірвання шлюбу залишити «ОСОБА_1».
Апеляційну скаргу на рішення суду може бути подано протягом десяти днів з дня його проголошення.
Апеляційна скарга подається апеляційному суду Дніпропетровської області через Інгулецький районний суд м. Кривого Рогу Дніпропетровської області.
Суддя
- Номер: Б/н 1138
- Опис: про стягнення заборгованості по квартирній платі та комунальним послугам
- Тип справи: на цивільну справу (позовне провадження)
- Номер справи: 2-1464/10
- Суд: Дарницький районний суд міста Києва
- Суддя: Вікторович Наталя Юльянівна
- Результати справи:
- Етап діла: Зареєстровано
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 22.10.2015
- Дата етапу: 22.10.2015
- Номер: 6/718/85/15
- Опис:
- Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
- Номер справи: 2-1464/10
- Суд: Кіцманський районний суд Чернівецької області
- Суддя: Вікторович Наталя Юльянівна
- Результати справи: подання (заяву, клопотання) задоволено
- Етап діла: Розглянуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 18.12.2015
- Дата етапу: 18.12.2015
- Номер:
- Опис: про стягнення аліментів
- Тип справи: на цивільну справу (позовне провадження)
- Номер справи: 2-1464/10
- Суд: Бершадський районний суд Вінницької області
- Суддя: Вікторович Наталя Юльянівна
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 28.11.2010
- Дата етапу: 12.01.2011
- Номер: б/н
- Опис: стягнення заборгованості
- Тип справи: на цивільну справу (позовне провадження)
- Номер справи: 2-1464/10
- Суд: Кіцманський районний суд Чернівецької області
- Суддя: Вікторович Наталя Юльянівна
- Результати справи: заяву задоволено повністю
- Етап діла: Розглянуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 26.07.2010
- Дата етапу: 08.12.2010