Справа № 3-5545\10
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
09 серпня 2010 року суддя Святошинського районного суду м.Києва А.В.Почупайло, розглянувши матеріали, що надійшли з Відділу ДАІ Святошинського РУ ГУ МВС України в м.Києві, відносно
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 народження, який народився в Київській області, не працюючого, проживаючого в АДРЕСА_1, ідентифікаційний номер не відомий;
- за ст.122 ч.3 Кодексу України про Адміністративні правопорушення,-
В С Т А Н О В И В :
До Святошинського районного суду м.Києва надійшли адміністративні матеріали відносно ОСОБА_1 про притягнення його до адміністративної відповідальності за ст.122 ч.3 КУпАП, з яких вбачається наступне.
ОСОБА_1 08.07.2010р. о 17.55год. керуючи транспортним засобом-автомобілем «Хонда Аккорд» дн НОМЕР_1, що належить йому на праві власності, на 318 км ад Київ – Одеса, рухався зі швидкістю 164кмг, чим перевищив встановлене обмеження швидкості руху більш, як на 50кмг, в чому вбачається порушення п.12.6 ПДР України з боку водія ОСОБА_1
ОСОБА_1 в судове засідання не з*явився, про час та місце розгляду справи повідомлявся належним чином, причини неявки не повідомив, а тому вважаю за можливе розглядати справу у його відсутності за наявними матеріалами справи.
Вина водія ОСОБА_1 в порушенні ним Правил дорожнього руху України, а саме п.12.6 доведена в повному обсязі та знайшла своє підтвердження в ході судового розгляду, що підтверджується зібраними по справі доказами: протоколом про адмінправопорушення серії ВН1 №095064 від 08 липня 2010року.
Враховуючи викладене, керуючись ст.ст. 33, 122 ч.3, 221, 283, 284, 289, 290, 294 Кодексу України про адміністративні правопорушення,-
П О С Т А Н О В И В:
ОСОБА_1, 1978р.н., визнати винним в скоєнні адміністративного правопорушення по ст.122 ч.3 КУпАП і піддати адміністративному стягненню у вигляді штрафу, в розмірі 30 (тридцяти) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 510грн. 00коп.
Постанова може бути оскаржена до Апеляційного суду м.Києва через Святошинський районний суд м.Києва, шляхом подачі апеляційної скарги протягом десяти днів з дня її постановлення.
На постанову може бути внесено протест прокурора, протягом десяти днів з дня винесення постанови.
С У Д Д Я :