Судове рішення #11316743

Справа № 3-2859/2010 р.

П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М          У К Р А Ї Н И

      02 серпня 2010 року суддя Святошинського районного суду м. Києва  Почупайло А.В., розглянувши матеріали, які надійшли зі Святошинського РУ ГУ МВС України у м. Києві про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, який народився в с. Веселий Кут Таращанського району Київської області, громадянина України, ідентифікаційний номер НОМЕР_1, працюючого ДП УЦМКФ “Український центр механізації колінних робіт”, проживаючого у АДРЕСА_1  

за ст. 124  Кодексу України про адміністративні правопорушення, -

в с т а н о в и в:

      ОСОБА_1 15 квітня 2010 року о 14.20 годин, керуючи транспортним засобом-автомобілем “ЗИЛ”, державний номерний знак НОМЕР_2, що належить на праві власності ДП УЦМКФ “Український центр механізації колінних робіт”, на пр-ті Відрадному, 52-А в м. Києві, рухаючись по дорозі із двостороннім рухом, яка має по одній смузі для руху в кожному напрямку та на якій відсутня суцільна лінія дорожньої розмітки, не рухався якнайближче до правого краю проїзної частини, внаслідок чого здійснив виїзд на зустрічну смугу руху, де сталось зіткнення з автомобілем “Шкода”, державний номерний знак НОМЕР_3, під керуванням водія ОСОБА_2, що спричинило пошкодження транспортних засобів, чим порушив п.п. 11.2, 11.3 Правил дорожнього руху.

      В судовому засіданні ОСОБА_1 свою вину у порушенні правил дорожнього руху не визнав та пояснив, що він рухався по правій смузі руху, а автомобіль “Шкода” раптово виїхав із-за паркану та рухався по зустрічній смузі, внаслідок чого сталось зіткнення.

      Вина ОСОБА_1 підтверджується матеріалами адміністративної справи в повному обсязі:  протоколом про адміністративне правопорушення серії АА 365718 від 15 квітня 2010 року; протоколом огляду місця дорожньо-транспортної пригоди від 15 квітня 2010 року; схемою місця дорожньо-транспортної пригоди від 15 квітня 2010 року та додатками до неї, зокрема, щодо характеру й локалізації механічних пошкоджень транспортних засобів; поясненнями, допитаного в судовому засіданні другого учасника пригоди - водія ОСОБА_2, щодо механізму зіткнення автомобілів та  обставин, які йому передували, згідно яких, 15 квітня 2010 року,  він, керуючи транспортним засобом – автомобілем “Шкода”, державний номерний знак НОМЕР_3, рухався в районі пр-ту Відрадного в м. Києві по дорозі, яка має по одній смузі для руху в кожному напрямку. Проїжджаючи переїзд на проспекті Відрадному в м. Києві, в зоні видимості зустрічного транспорту, він побачив, що назустріч йому, на великій швидкості їде автомобіль “ЗИЛ”, який при здійсненні повороту виїхав на його смугу руху, яка є зустрічною по відношенню до напрямку руху автомобіля “ЗИЛ”, в результаті чого останній здійснив зіткнення з його автомобілем. Після удару його автомобіль відкинуло на зустрічну смугу, напрямок руху до зіткнення він не змінював.

      Допитаний в судовому засіданні свідок даної дорожньо-транспортної пригоди ОСОБА_3, показав що, 15 квітня 2010 року, він перебував в якості пасажира в автомобілі “ЗИЛ”,  під керуванням водія ОСОБА_1, який рухався по пр-ту Відрадному в м. Києві, в правій смузі, зі швидкістю приблизно 40 км/год. Раптово, із-за білого паркану виїхав автомобіль “Шкода”, який рухався по їхній смузі руху на великій швидкості. ОСОБА_1, щоб уникнути зіткнення з даним автомобілем, був змушений виїхати на зустрічну смугу, де сталось зіткнення з автомобілем “Шкода”, який після зіткнення залишився стояти на місці. Суд, не приймає до уваги показання свідка ОСОБА_3, оскільки його показання не знайшли свого підтвердження в процесі розгляду судом адміністративної справи та спростовуються наявними у справі доказами.

      Відповідно до ст. 38 КпАП України, адміністративне стягнення  може бути накладено не пізніше як через місяць з дня прийняття рішення про відмову в порушенні кримінальної справи або про її закриття.

       Приймаючи до уваги, що на момент розгляду справи про адміністративні правопорушення закінчились строки, передбачені статтею 38 Кодексу України про адміністративні правопорушення, провадження по справі підлягає закриттю.

      Враховуючи викладене, та керуючись ст. ст. 38, 124, 221, п. 7 247,  284  Кодексу України про адміністративні правопорушення, суддя, -

п о с т а н о в и в:

      Провадження по справі про адміністративне правопорушення відносно ОСОБА_1 закрити, у зв`язку із закінченням строків накладення адміністративного стягнення.

      Постанова може бути оскаржена або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови.

                                                               Суддя:

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація