Справа № 3-2372/2010 рік
П О С Т А Н О В А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
04 жовтня 2010 року Суддя Дергачівського районного суду
Харківської області Якименко Л.О.
розглянувши матеріали справи, що надійшли від начальника Дергачівського РВ УМВС України в Харківській області у відношенні:
ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, мешкає: АДРЕСА_1, працює медсестрою пологового будинку № 1 м. Харкова,
за ст. 184 ч. 1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -
В С Т А Н О В И В:
Протоколом про адміністративне правопорушення від 18.09.2010 року встановлено, що ОСОБА_2 не виконала визначених законодавством обов’язків по вихованню своєї неповнолітньої доньки, яка займається бродяжництвом.
Правопорушник у судове засідання не з'явилася, про поважні причини своєї неявки суду не повідомила, тому суд вважає можливим справу розглянути за відсутності правопорушника.
Вина ОСОБА_2 у скоєнні вищевказаного правопорушення доведена в повному обсязі і підтверджується зібраними і перевіреними в судовому засіданні доказами, а саме: протоколом про адміністративне правопорушення від 18.09.2010 року. Дії ОСОБА_2 правильно кваліфіковані за ст. 184 ч. 1 КУпроАП, як невиконання батьками або особами, що їх заміняють, обов’язків щодо виховання дітей.
Керуючись ст.184 ч. 1 КУпроАП суд, -
П О С Т А Н О В И В:
ОСОБА_2 визнати винною у скоєні правопорушення, передбаченого ст. 184 ч. 1 КУпроАП, і піддати стягненню у вигляді адміністративного штрафу на користь держави в розмірі 17 гривень.
Постанова може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови.
Суддя: Якименко Л.О.