Справа № 2 – 4697/2010
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
30 вересня 2010 року Личаківський районний суд м. Львова
у складі: головуючого – Лакомської Ж.І.,
при секретарі – Кириченко О.М.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду у м. Львові справу за позовом ЛКП «Віра» до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 про стягнення боргу за утримання та обслуговування будинку , –
встановив:
Позивач звернувся до суду із позовом до відповідачів про стягнення боргу за утримання та обслуговування будинку .
У судові засідання 09.09.2010 р, 30.09.2010 р представник позивача не з»явився ,про день та час слухання справи був повідомлений належним чином .
Оглянувши матеріли справи, суд вважає, що позовну заяву необхідно залишити без розгляду з наступних підстав.
П.3 ч.1 ст. 207 ЦПК України передбачено, що суд постановляє ухвалу про залишення заяви без розгляду у разі, якщо належним чином повідомлений позивач повторно не з'явився в судове засідання без поважних причин або повторно не повідомив про причини неявки, якщо від нього не надійшла заява про розгляд справи за його відсутності.
Оглянувши матеріали справи, враховуючи те, що позивач повторно не повідомив про причини неявки у судове засідання, від нього не надійшла заява про розгляд справи за його відсутності, суд вважає, що позовну заяву необхідно залишити без розгляду.
Керуючись ст.207 ЦПК України, –
ухвалив:
Позовну заяву позовом ЛКП «Віра» до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 про стягнення боргу за утримання та обслуговування будинку – залишити без розгляду.
Апеляційна скарга на ухвалу суду може бути подана протягом п»яти днів з дня отримання копії ухвали .
Суддя Лакомська Ж.І.