Судове рішення #11302910

Справа № 1-459/2010 р.

П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М       У К Р А Ї Н И

      09 квітня  2010 року суддя Святошинського районного суду м. Києва Почупайло А.В., розглянувши скаргу приватного обвинувачення ОСОБА_1 про притягнення до кримінальної відповідальності ОСОБА_2, ОСОБА_3,  -

в с т а н о в и в:

      До суду надійшла скарга приватного обвинувачення ОСОБА_1, у якій він просить притягнути ОСОБА_2 до кримінальної відповідальності за ч. 2 ст. 125 КК України, посилаючись на те, що 20 листопада 2009 року близько 22.00 годин, він перебував в офісі ТОВ «Полірембудсервіс», що розташований за адресою м. Київ, вул. Осіння, 33 к. 163, де ОСОБА_2 та ОСОБА_3, які перебували в той же час в офісі товариства в стані сильного алкогольного сп'яніння, була спровокована бійка, під час якої ОСОБА_3 та ОСОБА_2 йому були нанесені чисельні удари в область голови, тулуба та кінцівок, завдано умисні легкі тілесні ушкодження, що спричинило розлад його здоров'я.

      Відповідно до вимог ст. 251 КПК України скарга потерпілого повинна відповідати вимогам, які цим Кодексом встановлені щодо обвинувального висновку (статті 223 і 224 КПК).  

      Скарга складається з описової й резолютивної частини. У скарзі мають бути чітко викладені підстави для порушення справи, зокрема, в описовій частині зазначаються: обставини справи, місце, час, способи, мотиви й наслідки злочину, вчиненого кожним з обвинувачених, та відповідні докази, які зібрано в справі, відомості про потерпілого. У резолютивній частині наводяться відомості про осіб, які підозрюються у вчиненні злочину, коротко викладається суть пред'явленого обвинувачення із зазначенням статті кримінального закону, яка передбачає даний злочин; прохання про притягнення особи, яка підозрюється у вчиненні злочину до кримінальної відповідальності тощо. До скарги додається список осіб, що підлягають виклику в судове засідання, із зазначенням їх адреси.

      У скарзі ОСОБА_1 не зазначені повні анкетні данні ОСОБА_3 та ОСОБА_2 (місце їхнього народження, роботи); в описовій частині не конкретизовані мотиви вчинення ОСОБА_3 та ОСОБА_2 злочину, не зазначено дії кожного, чим саме вони наносили йому удари по голові та скільки ударів кожна з осіб, яка підозрюються у вчиненні злочину, йому нанесла,  до скарги не додано список осіб, що підлягають виклику в судове засідання.

      Згідно п. 1 ч. 2 ст. 251 КПК України суддя, одержавши від потерпілого скаргу із проханням порушити кримінальну справу, залишає скаргу без розгляду, якщо вона не відповідає вимогам, зазначеним у частині першій цієї статті, та повертає її особі, яка подала скаргу.

      Приймаючи до уваги, що скарга ОСОБА_1 не відповідає вимогам ст. ст. 223-224 КПК України, вважаю необхідним на підставі п. 1 ч. 2 ст. 251 КПК України залишити дану скаргу без розгляду та повернути її ОСОБА_1, роз'яснивши скаржнику, що він, усунувши зазначені в постанові недоліки, вправі звернутися до суду з повторною скаргою.

      З огляду на викладене та, керуючись п. 1 ч. 2 ст. 251 КПК України, суддя, -

п о с т а н о в и в:

     Скаргу ОСОБА_1 про притягнення до кримінальної відповідальності ОСОБА_2, ОСОБА_3 Володимирвоича, залишити без розгляду та повернути її ОСОБА_1

      Постанова оскарженню не підлягає.

                                                                          Суддя:

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація