Судове рішення #11286731

Копія:      

Справа № 2-4138/10

 

       

Р І Ш Е Н Н Я

 ІМЕНЕМ  УКРАЇНИ

 «29» вересня 2010 року                                               Коростенський міськрайонний суд                                                 Житомирської області

в складі: головуючого судді                 Лешко С.М.                                              

розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Коростені цивільну справу за позовом Коростенського комунального підприємства “Водоканал” до ОСОБА_1 про стягнення боргу за надання послуг з водопостачання та водовідведення

             в с т а н о в и в :

Позивач звернувся в суд з даним позовом до ОСОБА_1 в якому зазначив, що їх підприємство надає послуги по забезпеченню потреб населення з водопостачання та водовідведення. Відповідачка, яка проживає в АДРЕСА_1 і на яку відкрито особовий рахунок, взяла на себе обов'язок про своєчасну оплату за користування цими послугами. Однак, коштів не сплачує і станом на 01.07.2010 року має заборгованість в сумі 1501,62грн., яку позивач просить стягнути з неї в судовому порядку, а також 30 грн. сплачених судових витрат.

Представник позивача в судове засідання не з’явився, направив заяву в якій просив справу розглянути у його відсутність. Позов підтримав і просив його задовольнити.

Відповідачка в судове засідання також не з'явилась, подала заяву в якій просила справу слухати без її участі. Зазначила, що позовні вимоги визнає і проти задоволення позову не заперечує.

Вивчивши матеріали справи і давши їм оцінку, суд вважає, що позов підлягає задоволенню, виходячи з наступного.

Судом встановлено, що між сторонами існують правовідносини, пов'язані з користуванням житлом і наданням комунальних послуг по забезпеченню потреб населення з водопостачання та водовідведення, які врегульовано ст.ст.67, 68 ЖК України.

Вимоги позивача підтверджені відповідними довідками та розрахунками про оплату.

Крім того, з відповідача підлягають стягненню ще й судові витрати по справі, що передбачено ст.88 ЦПК України.

Керуючись ст.ст.81, 88, 213-215, 218 ЦПК України,  ст.ст.67 – 68 ЖК України,  суд, -

р і ш и в :

Позов задовольнити.

Стягнути з ОСОБА_1 на користь Коростенського комунального підприємства “Водоканал” заборгованість в сумі 1501,62грн. - заборгованість за водопостачання та водовідведення, а також витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи в сумі 30,00грн., а всього 1531 (одну тисячу п’ятсот тридцять одну) гривню 62 копійки.

Звільнити ОСОБА_1 від сплати судового збору на підставі ст.4 п.18 Декрету Кабінету Міністрів України “Про державне мито”, як потерпілу від аварії на ЧАЕС.

Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку шляхом подачі апеляційної скарги протягом 10 днів з дня його проголошення, або отримання копії рішення суду.    

                                    Суддя:  підпис.

Згідно.

Суддя Коростенського

міськрайонного суду                     С.М.Лешко                  

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація