Справа № 2-2061/2010р.
Р І Ш Е Н Н Я
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
06 жовтня 2010 року Полтавський районний суд Полтавської області
в складі головуючого судді – Герасименко В.М.
за участю секретаря – Недавньої Т.П.
розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Полтаві справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, –
В С Т А Н О В И В :
Позивачка звернулася до суду з позовом до відповідача про розірвання шлюбу, обґрунтовуючи свої позовні вимоги тим, що шлюб розпався і зберегти його не можливо.
Позивачка в судовому засіданні позовні вимоги підтримала, дала пояснення аналогічні, викладеним в позові, просила шлюб розірвати та прізвище після розірвання шлюбу залишити ОСОБА_1.
Відповідач в судовому засіданні позовні вимоги визнав, не заперечував проти розірвання шлюбу, просив після розірвання шлюбу залишити прізвище -ОСОБА_1.
Заслухавши пояснення сторін, вивчивши матеріали справи суд приходить до висновку, що позовні вимоги підлягають задоволенню з наступних підстав.
Як встановлено в судовому засіданні і це підтверджується матеріалами справи 06.12.2003 року сторони уклади шлюб, зареєстрований у виконкомі Терешківської сільській раді Полтавського району Полтавської області за актовим записом № 31. Від даного шлюбу мають неповнолітню дитину – ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, згода про утримання та проживання дитини між сторонами досягнута. Сімейно-шлюбні відносини сторони припинили 19.08.2010 року по причині постійних сварок та непорозумінь на побутовому ґрунті, та постійної зради чоловіка і на час розгляду справи проживають окремо. Спільне господарство не ведуть. Майнового спору між ними не виникає. Дитина повинна залишитися проживати з матір»ю.
Відповідно до ч.2 України ст. 112 СК України, суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, тому позов є обґрунтованим та підлягає задоволенню.
Керуючись ст.. 10, 11, 79, 84, 88, 209, 212, 214-215 ЦПК України, ст.110, 112 СК України, суд, –
В И Р І Ш И В :
Позовні вимоги задовольнити.
Шлюб між ОСОБА_2 ІНФОРМАЦІЯ_2 та ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_3, укладений 06.12.2003 року та зареєстрований у виконавчому комітеті Терешківської сільській раді Полтавського району Полтавської області за актовим записом № 31 – розірвати.
Прізвище після розірвання шлюбу залишити: чоловік – ОСОБА_2, дружина – ОСОБА_1.
Рішення може бути оскаржене до апеляційного суду Полтавської області через Полтавський районний суд на протязі 10 днів з моменту проголошення шляхом подачі апеляційної скарги.
Суддя :