Справа № 1-33 2007 року.
ВИРОК
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
20 березня 2007 року Ширяївський районний суд Одеської області в складі:
Головуючого судді Янковського В.К.
при секретареві Кламбоцькій О.М.
з участю:
Прокурора Хом'яченко Г.В
Підсудного ОСОБА_1.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в смт. Ширяеве справу про обвинувачення:
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1народження, урод-енця міста Ізмаїл Одеської області, українця, громадянина України, військовозобов'яза-ого, з професійно-технічною освітою, не одруженого, не працюючого, проживаючого в АДРЕСА_1 не судимого в силу ст. 89 КІС України, у вчиненні злочину, передбаченому ст. 263 ч. 1 КК України,
ВСТАНОВИВ:
В серпні 2006 року підсудний ОСОБА_1 на березі річки Великий Куяльник поблизу села Подольці Ширяївського району Одеської області знайшов саморобний пристрій для вогнепальної стрільби, який приніс до себе додому вАДРЕСА_1, де незаконно зберігав його в підсобному приміщенні. 2 січня 2007 року під час огляду працівниками міліції домоволодіння підсудного, останній видав предмет у вигляді рушниці - нестандартну дульно-зарядну (шомпольну) гладкоствольну вогнепальну зброю, виготовлену саморобним способом, придатну для стрільби, яку він зберігав без передбаченого законом дозволу.
В судовому засіданні підсудний свою вину визнав і пояснив суду, що злочин вчинив при обставинах, встановлених судом, у вчиненому щиро кається і просить суд не позбавляти його волі.
Вина підсудного підтверджується висновком експерта про те, що предмет у вигляді рушниці, вилучений у підсудного, є нестандартною дульно-зарядною (шомпольною) рушницею гладкоствольною вогнепальною зброєю, виготовленою саморобним способом, придатним для стрільби а.с.47,48.
Так як ніхто з учасників процесу не оскаржує фактичні обставини вчинення злочину, суд вважає доведеним вину підсудного і кваліфікує його дії, як вчинення злочину, передбаченому ст. 263 ч.1 КК України, тобто носіння, зберігання, придбання вогнепальної зброї без передбаченого законом дозволу.
При обрані виду і міри покарання суд враховує ступінь тяжкості вчиненого злочину, особу винного, обставини, що пом'якшують та обтяжують покарання.
Обставин які обтяжують покарання, суд не вбачає.
Суд визнає обставиною, яка пом'якшує покарання - щире каяття підсудного.
На підставі викладеного суд приходить до висновку про можливість виправлення засудженого без відбування покарання і керуючись ст. 75 КК України приймає рішення про звільнення його від відбування покарання з випробуванням.
Керуючись ст.ст. 323, 324 КПК України, суд
ПРИСУДИВ:
ОСОБА_1 визнати винним у вчинені злочину, передбаченому ст. 263 ч. 1 КК України і призначити покарання у вигляді позбавлення волі строком на два роки.
2
Керуючись ст. 75 КК України, звільнити засудженого від відбування покарання з випробуванням, встановивши іспитовий строк - два роки.
Запобіжний захід, до набрання вироком законної сили, залишити засудженому попередній - підписку про невиїзд.
Речовий доказ по справі - саморобну гладкоствольну рушницю, що зберігається в Ширяївському РВ УМВС України в Одеській області а. с. 51 - знищити.
На вирок може бути подано апеляцію до апеляційного суду Одеської області через Ширяївський районний суд протягом п'ятнадцяти діб з моменту його проголошення.