Судове рішення #11278875

Справа № 2- 3006 -2010 рік

   

У Х В А Л А

08.10.2010 року                             Замостянський районний суд м. Вінниці                                        в складі :       головуючого – судді Луценко Л.В.,

                                                                                при секретарі Мамошук І.В.,

   розглянувши у попередньому судовому засіданні в м. Вінниці  цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України у Замостянському районі м. Вінниці про зобов’язання нарахувати та виплатити до пенсії за віком надбавку, як дитині війни у розмірі 30 % мінімальної пенсії за віком, -

Встановив:

Представник Управління Пенсійного фонду України у Замостянському районі м. Вінниці звернувся до суду з клопотання про закриття провадження по даній цивільній справі, оскільки дані позовні вимоги підлягають до  категорії справ, які повинні розглядатися в порядку адміністративного судочинства і відповідним підвідомчим судом та просив суд провести судове засідання без його участі.

Позивач в судовому засіданні не з’явився, хоча належним чином був повідомлений про дату час та місце розгляду позовної заяви, тому суд враховуючи, що при вирішенні клопотання представника відповідача, явка позивача є необов’язкової, проводить судове засідання без його участі.

 Суд, дослідивши матеріали справи, а також  враховуючи те, що відповідно до рішення Конституційного суду України від 9 вересня 2010 року за №19-рп/2010 у справі за конституційним поданням Верховного суду України щодо відповідності Конституції України (конституційності) положень Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвідомчості справ, пов'язаних із соціальними виплатами», визнано такими, що не відповідає Конституції України (є неконституційним), пункт 2 частина першої статті 15 Цивільного процесуального кодексу України в редакції Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвідомчості справ, пов'язаних із соціальними виплатами» від 18 лютого 2010 року №1691 /VI.

Відповідно до ч. 3 резолютивної частини рішення, положення Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвідомчості справ, пов'язаних із соціальними виплатами» від 18 лютого 2010 року №1691/УІ та цивільно-процесуального кодексу України, визнані неконституційними, втрачають чинність з дня ухвалення Конституційним судом України цього Рішення.

Тому з наведеного вбачається, що провадження у справі було відкрите з порушенням процесуального законодавства, так і з порушенням підвідомчості даної справи суду загальної юрисдикції.

Відповідно до вимог п. 1 ч. 1 ст. 205 ЦПК України, суд своєю ухвалою закриває провадження у справі, якщо справа не підлягає розгляду в порядку цивільного судочинства.

Тому, суд приходить до висновку про доцільність задоволення клопотання представника  Управління Пенсійного фонду України у Замостянському районі м. Вінниці та провадження по справі за позовом ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України у Замостянському районі м. Вінниці про зобов’язання нарахувати та виплатити до пенсії за віком надбавку, як дитині війни у розмірі 30 % мінімальної пенсії за віком, слід закрити.

На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 205 п. 1, 293 п. 14 ЦПК України

Ухвалив:

Клопотання представника  Управління Пенсійного фонду України у Замостянському районі м. Вінниці – задовольнити.

Провадження по цивільній  справі за позовом ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України у Замостянському районі м. Вінниці про зобов’язання нарахувати та виплатити до пенсії за віком надбавку, як дитині війни у розмірі 30 % мінімальної пенсії за віком – закрити, у зв’язку з тим, що справа не підлягає розгляду в порядку цивільного судочинства.  

Роз’яснити позивачу про його право на звернення за позовом з вказаними вимогами, в порядку, визначеному КАС України.

      Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до апеляційного суду Вінницької області через Замостянський  районний суд м. Вінниці шляхом подачі в 5-денний строк з дня проголошення ухвали апеляційної скарги.  

            Суддя:

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація