Справа № 1- 1-1008/2010 р.
В И Р О К
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
22 вересня 2010 року Білоцерківський міськрайсуд Київської області в складі:
головуючого Мезіна В.Б.
при секретарі Халімендик О.В.
з участю прокурора Капєльнікової Е.В.
захисника
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду справу про обвинувачення
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2,українця, гр. України, освіта середня (неповна), не працюючого, неодруженого, проживаючого за адресою: АДРЕСА_1, не судимого, в скоєнні злочину,передбаченого ст.309 ч.1 КК України,
В С Т А Н О В И В :
30.07.2010 р . близько 12 год.40 хв. ОСОБА_1 перебуваючи в стані алкогольного сп»яніння,знаходячись неподалік кафе «Кароліна», що по вул. Богдана Хмельницького в м. Біла Церква, Київської області незаконно придбав-знайшов паперовий згорток, в якому знаходилась наркотична речовина рослинного походження зеленого кольору вагою 5,3 г., яку він залишив собі та незаконно зберігав при собі з метою власного вживання без мети збуту,
ЗО липня 2010 року, близько ІЗ години, в парку «Слави», що по вул. Логінова в м. Біла Церква Київської області працівниками міліції за підозрою у зберіганні наркотичної речовини був перевірений ОСОБА_1, 1977 р,н, під час чого останній в присутності двох понятих самостійно зі шкарпетки правої ноги, в яку він був одягнений, дістав паперовий згорток з наркотичною речовиною рослинного походження зеленого кольору масою 5.3 г., яку він незаконно придбав-знайшов та зберігав при собі для власного вживання без мети збуту. В подальшому. виявлений паперовий згорток з його вмістом у присутності понятих був вилучений. Згідно висновку експерта 35 8/х від 5 серпня 2010 року вилучена у ОСОБА_1 речовина рослинного походження зеленого кольору яка знаходилася в газетному згортку та кульку з полімерного матеріалу є особливо небезпечі
наркотичним засобом, обіг- якого заборонено - канабіс. Маса наркотичного засобу
в сухому стані становить 5.3 г.
Канабіс згідно «Списку №1 Особливо небезпечних наркотичних засобів обіг яких заборонено» в «Таблиці 1» «Переліку наркотичних засобів, психотропних речовин, "їх аналогів і прекурсорів» затвердженого Кабінетом Міністрів України від 6 травня 2000 року № 770 зі змінами внесеними згідно постанови КМУ №518 (518-2008-п) від 4 червня 2008 року є особливо небезпечним наркотичним засобом.
Підсудний ОСОБА_1 вину визнав повністю і показав, що дійсно 30.07.2010 р. перебуваючи в стані алкогольного сп»яніння, знаходячись неподалік кафе «Кароліна», знайшов паперовий згорток, в якому знаходилась наркотична речовина, яку він залишив собі та зберігав при собі з метою власного вживання без мети збуту. В цей же день його затримали працівники міліції та виявили і вилучили у нього цей наркотик. Просив не досліджувати докази по справі.
Враховуючи те, що підсудній не оспорює фактичні обставини справи пред”явленого йому обвинувачення за ст.309 ч.1 КК України і судом встановлено, що він правильно розуміє зміст цих обставин, відсутні будь-які сумніви у добровільності та істинності його позіцїі, заслухавши думку учасників процесу та розяснивши їм положення ст.299 КПК України, суд вважає недоцільним дослідження інших доказів по справі.
Таким чином ураховуючи наведене, суд вважає, що вина підсудного доказана в повному об»емі і його дії вірно кваліфіковані за ст.309 ч.1 КК України, тому що він незаконно придбав ,зберігав наркотичній засіб без мети збуту.
При обранні міри покарання, суд враховує суспільну небезпеку скоєного злочину, обставини справи, особу підсудного.
Підсудній вину визнав і покаявся в скоєному, ци обставини суд вважає як пом»якшуючи.
Як особа він характеризується посередньо, не працює.
Рахуючи викладене і те що злочин не відноситься до тяжких суд вважає, що виправлення підсудного можливо без позбавлення волі.
На підставі викладенного,керуючись ст.323,324,299 КПК України
З А С У Д И В
ОСОБА_1 за ст.309 ч.1 КК України до 2 років позбавлення волі.
На підставі ст.75 КК України звільнити його від покарання з випробуванням, іспитовий строк призначити терміном в 2 роки.
Забов”язати його під час випробування повідомляти кримінально-виконавчу службу про зміну місця жительства, роботи, з»являтися на реєстрацію в інспекцію періодично.
Стягти з ОСОБА_1 на користь НДЕКЦ МВС України 461 грн. судових витрат.
Речові докази по справі –знишити.
Міру запобіжного заходу залишити підписку про невиїзд
Вирок може бути оскаржений до апеляційного суду Київської області на протязі 15 діб з дня проголошення вироку.
Суддя: