Судове рішення #11270396

Справа № 2–13031/10

У Х В А Л А

І М Е Н Е М    У К Р А Ї Н И

23 вересня 2010 року                                                               м. Рівне        

Суддя Рівненського міського суду Мельник О.В., розглянувши цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Управління пенсійного фонду України в м. Рівне про визнання дій неправомірними та зобов’язання здійснити перерахунок пенсії,

В С Т А Н О В И В :

До Рівненського міського суду із цивільним позовом звернувся ОСОБА_1 до Управління пенсійного фонду України в м. Рівне про визнання дій неправомірними та зобов’язання здійснити перерахунок пенсії.

Відповідно до п. 1 ч. 2 ст. 17 КАС України, юрисдикція адміністративних судів поширюється на публічно-правові спори, зокрема: спори фізичних чи юридичних осіб із суб'єктом владних повноважень щодо оскарження його рішень (нормативно-правових актів чи правових актів індивідуальної дії), дій чи бездіяльності.

Згідно п. 3 ч. 1 ст. 18 КАС України, місцевим загальним судам як адміністративним судам підсудні усі адміністративні справи у спорах фізичних осіб з суб'єктами владних повноважень з приводу обчислення, призначення, перерахунку, здійснення, надання, одержання пенсійних виплат, соціальних виплат непрацездатним громадянам, виплат за загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням та інших соціальних виплат, доплат, соціальних послуг, допомоги, захисту, пільг.

Як вбачається із матеріалів справи, ОСОБА_1 оскаржує рішення та дії суб’єкта владних повноважень з приводу перерахунку його пенсії, отже даний спір належить розглядати в порядку адміністративного судочинства та позов подавати до Рівненського міського суду як адміністративного суду.

Пунктом 1 ч. 2 ст. 122 ЦПК України визначає, що суддя відмовляє у відкритті провадження у справі якщо заява не підлягає розгляду в судах у порядку цивільного судочинства.

Враховуючи, що поданий позов не належить розглядати в порядку цивільного судочинства, керуючись ст. 122 ЦПК України, суддя, -

У Х В А Л И В :

У відкритті провадження у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Управління пенсійного фонду України в м. Рівне про визнання дій неправомірними та зобов’язання здійснити перерахунок пенсії – відмовити.

Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня її проголошення. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.

Суддя Рівненського

міського суду                                                                                                О.В.Мельник

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація