АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Справа № 22ц-5849/2010
Соснівського районного суду
УХВАЛА
про повернення апеляційної скарги
31 серпня 2010 р. м. Черкаси
Суддя судової палати в цивільних справах апеляційного суду Черкаської області Ювшин В.І., розглянувши апеляційну скаргу управління Пенсійного фонду України в Соснівському районі м. Черкаси на рішення Соснівського районного суду м. Черкаси від 02 березня 2010 року по справі за позовом ОСОБА_1 до управління Пенсійного фонду України в Соснівському районі м. Черкаси про визнання неправомірними дій суб’єкта владних повноважень та перерахунку пенсії, -
в с т а н о в и в :
Ухвалою судді апеляційного суду Черкаської області від 16 серпня 2010 року апеляційна скарга УПФ України в Соснівському районі м. Черкаси на рішення Соснівського районного суду м. Черкаси від 02 березня 2010 року залишена без руху, а апелянту надано строк до 27 серпня 2010 року для усунення недоліків апеляційної скарги – сплати витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи в сумі 37,00 грн.
УПФ України в Соснівському районі м. Черкаси попереджене, що в разі неусунення в указаний строк недоліків апеляційної скарги, апеляційна скарга буде вважатись неподаною та повернута.
Ухвалу апеляційного суду про залишення апеляційної скарги без руху, відповідно до повідомлення про вручення, представник УПФ України в Соснівському районі м. Черкаси отримав 18 серпня 2010 року. Проте станом на 31 серпня 2010 року недоліки, зазначені в ухвалі, не усунув.
А тому, поскільки УПФ України в Соснівському районі м. Черкаси не усунуло недоліки апеляційної скарги, не сплатило витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справив сумі 37 грн., подана апеляційна скарга, відповідно до ч. 2 ст. 121 ЦПК України, вважається неподаною та підлягає поверненню.
Керуючись ст.ст. 121, 297, ЦПК України, -
у х в а л и в :
Апеляційну скаргу управління Пенсійного фонду України в Соснівському районі м. Черкаси на рішення Соснівського районного суду м. Черкаси від 02 березня 2010 року по справі за позовом ОСОБА_1 до управління Пенсійного фонду України в Соснівському районі м. Черкаси про визнання неправомірними дій суб’єкта владних повноважень та перерахунку пенсії, - вважати неподаною та повернути йому.
Ухвала є остаточною та оскарженню не підлягає .
Суддя - підпис
Згідно з оригіналом
Суддя В.І.Ювшин