Судове рішення #11268775

     

                                   

АПЕЛЯЦІЙНИЙ  СУД  ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ


Справа № 22ц-6179/2010

Соснівського районного суду


УХВАЛА

про повернення апеляційної скарги

       31 серпня 2010 р.                                                                                м. Черкаси

Суддя судової палати в  цивільних справах апеляційного суду Черкаської області Ювшин В.І., розглянувши апеляційну скаргу управління Пенсійного фонду України в Соснівському районі м. Черкаси на рішення Соснівського районного суду м. Черкаси від  09 квітня 2010 року по справі за позовом  ОСОБА_1 до управління Пенсійного фонду України в Соснівському районі м. Черкаси про визнання неправомірними дій суб’єкта владних повноважень, стягнення щомісячної державної соціальної допомоги дітям війни, -

в с т а н о в и в :

    Ухвалою судді апеляційного суду Черкаської області від  20 серпня 2010 року апеляційна скарга УПФ України в Соснівському районі м. Черкаси на рішення Соснівського районного суду м. Черкаси від  09 квітня 2010 року залишена без руху, а апелянту  надано строк   до 30 серпня 2010 року для усунення недоліків апеляційної скарги – сплати  витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи в сумі 37,00 грн.

УПФ України в Соснівському районі м. Черкаси попереджене,  що в разі неусунення в указаний строк недоліків апеляційної скарги,  апеляційна скарга буде вважатись неподаною та  повернута.

Ухвалу апеляційного суду про залишення апеляційної скарги без руху, відповідно до повідомлення про вручення, представник УПФ України в Соснівському районі м. Черкаси отримав  25 серпня 2010 року. Проте станом на 31 серпня 2010 року недоліки, зазначені в ухвалі, не усунув.

А тому, поскільки УПФ України в Соснівському районі м. Черкаси не усунуло недоліки апеляційної скарги, не сплатило витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справив сумі 37 грн., подана апеляційна скарга, відповідно до ч. 2 ст. 121 ЦПК України, вважається неподаною та підлягає поверненню.

    Керуючись ст.ст. 121, 297,  ЦПК України, -  

                              у х в а л и в :

Апеляційну скаргу управління Пенсійного фонду України в Соснівському районі м. Черкаси на рішення Соснівського районного суду м. Черкаси від  09 квітня 2010 року по справі за позовом  ОСОБА_1 до управління Пенсійного фонду України в Соснівському районі м. Черкаси про визнання неправомірними дій суб’єкта владних повноважень, стягнення щомісячної державної соціальної допомоги дітям війни, - вважати неподаною та повернути йому.

Ухвала є остаточною та оскарженню не підлягає .

                    Суддя - підпис

            Згідно з оригіналом

        Суддя                                       В.І.Ювшин

                               

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація